Newsy

Co nowego w Multikinie

W ten weekend na ekrany naszych kin wejdą m.in.: francuski hit „Nieobliczalni” i urzekający film „Imagine” Andrzeja Jakimowskiego.

W komedii policyjnej „Nieobliczalni” gwiazda „Nietykalnych”, Omar Sy, wciela się w gliniarza z przedmieścia, człowieka o złotym sercu i niewyparzonej gębie, tropiącego przekręty ludzi z najwyższych szczebli władzy. Razem ze skrajnie różnym od siebie policjantem z elitarnej jednostki - służbistą, karierowiczem i podrywaczem - będzie musiał zapuścić się do nocnych klubów Paryża, nielegalnych kasyn i gabinetów ludzi władzy, by rozwikłać zagadkę kryminalną, w którą mogą być zaplątani politycy z pierwszych stron gazet.

„G.I.Joe: Odwet” Jon M. Chu („Step Up 3D”) to sequel hitu „G.I. Joe: Czas Kobry”. W obsadzie znaleźli się m.in.: Dwayne Johnson („Szybcy i wściekli 5”), Channing Tatum („Magic Mike”) oraz Bruce Willis. Żołnierze jednostki wojskowej dowodzonej przez Duke’a (Channing Tatum) walczą nie tylko ze swoim śmiertelnym wrogiem Kobrą, ale także stawiają czoła nadciągającemu od strony struktur rządowych niebezpieczeństwu. Dzięki formatowi 3D film osiąga zupełnie nowy poziom i sprawia, że widzowie mogą być jeszcze bliżej ekscytującej akcji.

„Imagine” Andrzeja Jakimowskiego („Sztuczki”) to urzekająca zjawiskowymi zdjęciami Adama Bajerskiego historia Iana (Edward Hogg - „Anonimus”), instruktora niewidomych, który przybywa do prestiżowego ośrodka w Lizbonie, by uczyć młodych pacjentów trudnej sztuki orientacji w przestrzeni. Jego kontrowersyjne metody przyjmowane są przez podopiecznych początkowo z nieufnością, a potem z rosnącym entuzjazmem. Tymczasem największe zainteresowanie nauczyciela wzbudza piękna, zamknięta w sobie Ewa (Alexandra Maria Lara - „Upadek”).

„Kwartet” natomiast to debiut reżyserski wybitnego aktora Dustina Hoffmana, przewrotna komedia o życiu i miłości, ale przede wszystkim prawdziwy popis gry aktorskiej w wykonaniu gwiazdorskiej obsady: laureatki dwóch Oscarów Maggie Smith, jednego z najsłynniejszych brytyjskich komików Billy’ego Connolly’ego, nominowanej do nagrody Akademii Pauline Collins i dwukrotnie nominowanego do Oscara Toma Courtenaya. To będzie niepowtarzalny koncert, w którym światowej sławy kwartet wokalny znów zaśpiewa razem.

16 kwietnia zaś zapraszamy wszystkie Panie do Kina na Obcasach na wciągający kryminał „Panaceum” Stevena Soderbergha. W najnowszym filmie zdobywcy Oscara („Traffic”) i Złotej Palmy („Seks, kłamstwa i kasety wideo”) zobaczymy m.in.: Rooney Marę, Jude’a Lawa, Channing Tatuma i Catherine Zetę-Jones. Jak zawsze, na uczestniczki czekają dodatkowe atrakcje. Szczegóły na stronie.

18 kwietnia z kolei zachęcamy do wybrania się na Otwarcie sezonu motocyklowego, podczas którego pokażemy dwa kultowe filmy w cenie jednego biletu: „Jazdę na krawędzi 3D” o wyścigach TT na wyspie Man oraz „The Doctor, The Tornado and The Kentucky Kid”, czyli dokument o Moto GP.

Przypominamy też wszystkim rodzicom o weekendowych Porankach dla dzieci. W kwietniu bajki będziemy grać w każdą sobotę i niedzielę o godz. 10.30. Pokażemy „Rastamysz”, „Marta mówi” i „Lulu i inne zwierzaki”.

Zapraszamy.

Jerzy Wasowski

Nieobliczalni

Nieobliczalni

Komedia Od lat: 15 106 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Co nowego w Multikinie

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.