Newsy

Co nowego w Multikinie

W ten weekend wybierz się na dramat kryminalny, scenarzysty „Dnia próby”.

Brian (Jake Gyllenhaal) i Mike (Michael Peña) są partnerami w jednym z najtwardszych wydziałów policji w Los Angeles. Nielegalne posiadanie broni, bijatyki, handel narkotykami i starcia lokalnych gangów – to dla nich chleb powszedni. David Ayer świetnie dokumentuje ich codzienną pracę, wprowadzając widza w sam środek akcji. „Bogowie ulicy” od początku do końca trzymają niesamowite tempo.

Zmierz się z jedną z największych fal na świecie, zwaną Mavericks. „Wysoka fala” wyreżyserowana przez Michaela Apteda („Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu”) i Curtisa Hansona („8 Mila”) to oparta na faktach historia młodości znanego surfera, Jaya Moriarity’ego. W rolach głównych wystąpili: Jonny Weston, Gerard Butler, Elisabeth Shue oraz Abigail Spencer.

We wtorek, 18 grudnia koniecznie weź udział w pokazie specjalnym najlepszego filmu narciarskiego ostatnich lat - „All I Can – Wszystko Co Mogę”, który kręcono przez dwa lata na sześciu kontynentach. Dzień później zaś, daj się porwać odświeżonemu koncertowi legendarnego zespołu The Doors, z 1968 roku w Hollywood Bowl. Szczegóły na stronie.

Zapraszamy.

Jerzy Wasowski

Bogowie ulicy

Bogowie ulicy

Dramat Thriller Kryminał Od lat: 15 109 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Co nowego w Multikinie

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.