Newsy

Co nowego w Multikinie

W ten weekend przeżyj morderczą ucieczkę z łagru wraz z bohaterami „Niepokonanych” Petera Weira, opartych na słynnej poza granicami Polski książce Sławomira Rawicza „Długi marsz”. Wybierz się także w podróż z ostatnim samcem ary modrej z filmu „Rio” twórców „Epoki lodowcowej”, szukającym w Brazylii ukochanej.

Zobacz jak idzie Rickowi (Owen Wilson) i Fredowi (Jason Sudeikis), którzy dostali od żon tydzień Odnośnik - "Bez smyczy" i mogą zdradzać swoje lube otwarcie. Nie przegap też dzisiaj transmitowanego na żywo koncertu Odnośnik - Faithless, kończącego karierę zespołu, który sprzedał na świecie ponad 15 milionów płyt. W ten weekend i w każdy kwietniowy zabierz również swoje pociechy na poranki z bajkami Odnośnik - "Hutosie" i "Krecik" oraz pełnometrażową produkcją Odnośnik - "Barbie i sekrety wróżek".

 

We wtorek i środę czekają zaś na Ciebie mecze rewanżowe Odnośnik - 1/4 Ligi Mistrzów na dużym ekranie. Manchester United zmierzy się na własnym boisku z Chelsea Londyn, a Tottenham Hotspur podejmie u siebie Real Madryt. Jeśli nie przepadasz za piłką nożną, w środę wybierz się koniecznie do Multikina na koncert Odnośnik - Prodigy, który pokażemy tylko raz.

 

To jednak nie koniec atrakcji. W czwartek zachęcamy do obejrzenia nowego programu wrocławskiego kabaretu Odnośnik - Neo-Nówka, jak i retransmisji baletu Odnośnik - Giselle wyprodukowanego w pięknej scenerii Teatru Maryjskiego w Sankt Petersburgu. Będzie to pierwszy pokaz baletu w najnowszej technologii 3D. A już za tydzień Odnośnik - Noc grozy, podczas której zobaczysz premierowo „Krzyk 4” mistrza suspensu Wesa Cravena oraz „Piąty wymiar” i „Paintball”. Zapraszamy!

 

Jerzy Wasowski