TOP Multikino

CO NOWEGO? | Premiery w Multikinie | 7 lutego

Będzie NAPRAWDĘ gorąco

Wkrótce Walentynki! Czujecie już ten miłosny klimat? W takim razie dzisiejsza gorrąca premiera przypadnie Wam do gustu. A jeśli macie ochotę być "anty", to... także coś dla Was się znajdzie. Sprawdźcie, co nowego pojawiło się dziś na ekranach!

365 DNI
Momenty będą? Oj będą! "365 dni" rozgrzeje Was do czerwoności. To pierwszy polski film erotyczny z prawdziwego zdarzenia. Całość powstała na podstawie bestsellerowej powieści Blanki Lipińskiej i opowiada o namiętnym romansie pięknej Polki oraz przystojnego bossa sycylijskiej mafii. Laura i Massimo w swoich poszukiwaniach przyjemności prześcigają nawet Anę i Christiana, więc spodziewajcie się naprawdę GORĄCYCH scen.

PTAKI NOCY (I FANTASTYCZNA EMANCYPACJA PEWNEJ HARLEY QUINN)
 "Ptaki nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)" już samym tytułem zapowiada, że będziemy mieć do czynienia z mocno szaloną historią. Po wydarzeniach z "Legionu samobójców" Harley rozstaje się z Jokerem i postanawia przejąć władzę w Gotham. Ten seans to będzie prawdziwa petarda, obiecuję! Będą miłostki, będą bijatyki, strzelaniny, cięte odzywki. Jeśli dobrze bawiliście się na "Deadpoolu", to pokochacie też "Ptaki nocy". Może nawet postanowicie zaadoptować hienę?

GANG ZWIERZAKÓW
Witajcie w przyszłości? Gdy świat zdominowały roboty, to cała nadzieja ludzkości w… zwierzakach domowych! Robopolis opustoszało, w mieście panoszą się blaszani złoczyńcy, więc włóczęga Roger, dystyngowana kotka Bella, dobroduszny robot Bob i reszta kompanii postanawia połączyć siły w walce o domy, miasto, może nawet cały świat, a przy okazji o swoich kochanych opiekunów. Czas zerwać się ze smyczy – oto nadchodzi „Gang zwierzaków”!

OPRÓCZ TEGO ZAPRASZAMY NA PREMIERY OSTATNICH TYGODNI
Franz Maurer powraca! 25 lat odsiadki nie stępiło charakterku byłego UB-eka, dla którego honor jest najważniejszy. "Psy 3. W imię zasad" to trzecia część sensacyjnej serii oraz powrót na wielki ekran nie tylko dla Bogusława Lindy, ale chociażby i dla Cezarego Pazura i Artura Żmijewskiego, którzy ponownie wcielili się w Nowego i Wolfa. Oprócz tego zobaczymy kilka, nomen omen, nowych twarzy: bardzo ważną rolę gra Marcin Dorociński, a przed kamerą pojawią się także Sebastian Fabijański czy Jan Frycz.
A może by tak spróbować raz jeszcze poczuć "to coś"? "Poznajmy się jeszcze raz" to idealna propozycja na randkę w kinie. Gnuśny rysownik w średnim wieku dostaje szansę przeżycia jeszcze raz wydarzeń sprzed lat. Ale nie, nie dzięki wehikułowi czasu, tylko za pomocą... specjalistycznej firmy inscenizacyjnej. Czy stara miłość, pokryta rdzą, odzyska dawny blask? Zachęcamy do przeczytania naszej recenzji

Zapraszamy do Multikina na najnowsze premiery! 
365 dni

365 dni

Erotyczny Od lat: 18 116 min

Więcej o filmie
Harley Quinn: Ptaki nocy

Harley Quinn: Ptaki nocy

Akcja Science-Fiction Od lat: 15 109 min

Więcej o filmie
Gang zwierzaków

Gang zwierzaków

Animowany Familijny Komedia Od lat: b.o. 92 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do CO NOWEGO? | Premiery w Multikinie | 7 lutego

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.