TOP Multikino

CO NOWEGO? | Premiery w Multikinie | 6 grudnia

Czas na DŁUGIE MIKOŁAJKI

Witajcie! Jak co piątek mamy dla Was kilka kinowych premier. A że dziś jest 6 grudnia, to z dumą ogłaszamy Długie Mikołajki w Multikinie!

ŚNIEŻKA PACZKA
"Śnieżna paczka"  od twórców filmów o Minionkach to przepiękna animowana komedia o pewnym lisie polarnym, który pragnie zostać najsłynniejszym... psim kurierem. Choć od huskych różni go naprawdę wiele, to z zapałem wykonuje swoją pracę. Przy okazji starań natrafia na spisek nikczemnego Doktora Morsa, którego plan zakłada całkowitą zagładę w wyniku globalnego ocieplenia. Takiego złoczyńcę trzeba pokonać! Na szczęście przyjaciele - wśród nich niedźwiedź polarny, albatros oraz dwie wydry - aż rwą się do pomocy.

MŁODY RENIFER ALEX
"Młody renifer Alex" to niesamowicie prawdziwa opowieść o pewnym reniferze. Kamera śledzi jego narodziny w mroźnej Laponii, dorastanie przy troskliwej matce oraz trwającą wiele miesięcy podróż przez skutą lodem tajgę. Poznamy jego przyjaciół i naturalnych wrogów: lemingi, orły, lisy, łosie, rysie, rosomaki, niedźwiedzie, wilki, wiewiórki oraz pewną psotną łasicę, która z pewnością skradnie serca najmłodszych widzów. Czy Alex będzie idealnym kandydatem do ciągnięcia sań Świętego Mikołaja?
RATUJMY FLORĘ
Tych dwoje różni prawie wszystko, ale cóż - przyjaźń nie wybiera! W filmie "Ratujmy Florę" poznajemy historię dziewczynki oraz jej wyrośniętej kumpeli, czyli... tytułowej słonicy. Tytułowe zwierzę przestało być opłacalne dla cyrku i jego właściciele postanowili bezceremonialnie pozbyć się Flory. Przyjaciółki muszą więc wspólnie pokonać setki kilometrów przez las, przeprawić się przez rwącą rzekę i przede wszystkim bezpiecznie dotrzeć do rezerwatu. To wzruszająca, zabawna opowieść o naprawdę nietypowej znajomości.
POLECAMY TAKŻE INNE PREMIERY NA MIKOŁAJKI
Lubicie widowiska? W takim razie dwie produkcje Disneya to idealna propozycja dla Was. "Kraina lodu 2" to kontynuacja megahitu - ciekawsza, dojrzalsza i po prostu jeszcze lepsza niż "jedynka". Dużo piosenek, sporo humoru dzięki Olafowi oraz gra o najwyższą stawkę. 
Podobnie w "Czarownicy 2", w której Angelina Jolie powraca do roli Diaboliny. Tym razem całość nie jest oparta na żadnej baśni, ale prezentuje własną historię. Diabolina odkryje tajemnicę swojego pochodzenia, a wielka finałowa bitwa zachwyci nawet najbardziej wymagających widzów.
Zapraszamy do Multikina na najnowsze premiery!
Kraina lodu 2

Kraina lodu 2

Animowany Familijny Przygodowy Od lat: b.o. 103 min

Więcej o filmie
Śnieżna paczka

Śnieżna paczka

Animowany Familijny Od lat: b.o. 92 min

Więcej o filmie
Młody renifer Alex

Młody renifer Alex

Familijny Przygodowy Od lat: b.o. 87 min

Więcej o filmie
Ratujmy Florę

Ratujmy Florę

Familijny Od lat: 5 95 min

Więcej o filmie
Czarownica 2

Czarownica 2

Fantasy Familijny Od lat: 8 119 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do CO NOWEGO? | Premiery w Multikinie | 6 grudnia

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.