TOP Multikino

CO NOWEGO? | Premiery w Multikinie | 31 stycznia

Koniec miesiąca, a tyle nowych filmów

Cześć! Styczeń się kończy, a na nasze ekrany przybyło kilka bardzo ciekawych filmów: krzepiący komediodramat, bajkowy horror, klasyczna historia, animowani herosi i jeszcze więcej! Sprawdźcie sami, co kryje się w naszym repertuarze i... do zobaczenia w Multikinie!

POZNAJMY SIĘ JESZCZE RAZ
Gnuśny rysownik w średnim wieku dostaje szansę przeżycia jeszcze raz wydarzeń sprzed lat. Ale nie, nie dzięki wehikułowi czasu, tylko za pomocą... specjalistycznej firmy inscenizacyjnej. Czy stara miłość, pokryta rdzą, odzyska dawny blask? Sprawdźcie w kinie "Poznajmy się jeszcze raz"! Zachęcamy też do przeczytania naszej recenzji.

MAŁGOSIA I JAŚ
Młoda dziewczyna wraz z bratem trafiają do mrocznego lasu, w którym spotykają pozornie miłą staruszkę. Wiecie co będzie dalej, prawda? To teraz obejrzyjcie to w nowej, złowieszczej wersji. "Małgosia i jaś" to psychodeliczna wariacja na temat znanej baśni. To nie sztampowy horror, tylko intensywny psychologiczny terror.

MAŁE KOBIETKI
Greta Gerwig, twórczyni cudownego "Ladybird", powraca z ekranizacją powieści Louisy May Alcott. "Młode kobietki" to nowe, świeże spojrzenie na klasyczną literaturę. Przeniesiemy się do dawnego świata, który jawi się jednak wyjątkowo współcześnie. W rolach głównych występują Saoirse Ronan, Emma Watson, Timothée Chalamet oraz Laura Dern i Meryl Streep.

CHŁOPIEC I WILK
Czworonogi rządzą kinem! Naszą propozycją na familijny seans – idealny na ferie zimowe! – jest "Chłopiec i wilk" , czyli wzruszająca opowieść o doprawdy niezwykłej przyjaźni. A wszystko zaczyna się od historii staruszki, która twierdzi, że w dzień swoich 80. urodzin zostanie porwana przez dzikie zwierzę. Dzieciaki postanawiają uratować ukochaną babcię.

SUPERPIES I TURBOKOT
Pewien pies wraca na ziemię po wielu latach spędzonych w kosmosie. Gwiezdna przygoda dała mu supermoce, ale w pojedynkę trudno zbawić nawet nie tyle świat, ile małe lokalne miasteczko/ Szczególnie gdy w okolicy rządzi zły gliniarz... Na szczęście z pomocą przychodzi drugi czworonożny heros. "Superpies i Turbokot" to parodystyczna historyjka rodem z komiksów!

OPRÓCZ TEGO ZAPRASZAMY NA PREMIERY OSTATNICH TYGODNI
Franz Maurer powraca! 25 lat odsiadki nie stępiło charakterku byłego UB-eka, dla którego honor jest najważniejszy. "Psy 3. W imię zasad" to trzecia część sensacyjnej serii oraz powrót na wielki ekran nie tylko dla Bogusława Lindy, ale chociażby i dla Cezarego Pazura i Artura Żmijewskiego, którzy ponownie wcielili się w Nowego i Wolfa. Oprócz tego zobaczymy kilka, nomen omen, nowych twarzy: bardzo ważną rolę gra Marcin Dorociński, a przed kamerą pojawią się także Sebastian Fabijański czy Jan Frycz.

Przed wami wojenne widowisko, jakiego na ekranach jeszcze nie oglądaliście. Sam Mendes, reżyser "Skyfall" i "Spectre" przedstawia I wojnę światową bez cięć montażowych, za to z akcją pędzącą na złamanie karku i zegarem tykającym złowrogo w tle. Dwóch ludzi, jeden rozkaz - przedostać się za linię frontu i przeżyć za wszelką cenę. "1917" to czarny koń w wyścigu o najważniejsze nagrody filmowe. Przygotujcie się na ogromne kinowe emocje.

Było ich dwóch, a ich życie było jak kino akcji z lat 90. Dużo wybuchów, dużo strzelania i jeszcze więcej mocnych tekstów. Dwie części "Bad Boys" były jak testosteronowe naloty dywanowe. A potem nastała cisza. Minęły lata i teraz Marcus Burnett i Mike Lowery ponownie łączą siły, gdy albański najemnik obiecuje im zemstę za śmierć brata. Will Smith i Martin Lawrence wracają na wielki ekran i robią to w naprawdę niezłym stylu - dobra zabawa czeka Was podczas seansu "Bad Boys for Life"!

Zapraszamy do Multikina na najnowsze premiery!

Psy 3. W imię zasad

Psy 3. W imię zasad

Akcja Sensacyjny Od lat: 15 126 min

Więcej o filmie
1917

1917

Dramat Wojenny Od lat: 15 120 min

Więcej o filmie
Poznajmy się jeszcze raz

Poznajmy się jeszcze raz

Komedia Dramat Od lat: 15 115 min

Więcej o filmie
Małe kobietki

Małe kobietki

Melodramat Od lat: 12 135 min

Więcej o filmie
Małgosia i Jaś

Małgosia i Jaś

Horror Od lat: 15 88 min

Więcej o filmie
Chłopiec i wilk

Chłopiec i wilk

Fantasy Familijny Przygodowy Od lat: 6 86 min

Więcej o filmie
Superpies i Turbokot

Superpies i Turbokot

Animowany Familijny Komedia Od lat: b.o. 90 min

Więcej o filmie
Bad Boys for Life

Bad Boys for Life

Sensacyjny Od lat: 15 124 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do CO NOWEGO? | Premiery w Multikinie | 31 stycznia

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.