Newsy

CO NOWEGO? | Premiery w Multikinie | 29 kwietnia

Teksański koszmar, rodzinna zamiana i zwierzaki

Teksańska masakra, rodzinny miszmasz czy myszka i lisek na niebiańskiej przygodzie? A dlaczego nie wszystko naraz?! Najnowsze premiery w Multikinie to coś dla dorosłych, dla dzieciaków i dla całej rodziny. Do zobaczenia!

X
Chcieli nakręcić "fikołki", a spotkała ich śmierć. Legendarny reżyser horrorów Ti West powraca z hołdem dla „Teksańskiej masakry piłą mechaniczną”. Grupka ludzi, złowrogi morderca i piękne kadry pełne przerażających widoków - czym prędzej dołączcie do grona zachwyconych widzów i krytyków!

RODZINNA ZAMIANA CIAŁ
Córka jest ojcem, ojciec jest synem, syn jest siostrą, siostra jest matką, matka… zgubiłem się. Co gorsza następnego dnia wszystko znowu się tasuje! Ale tak to już jest, gdy na niezbyt zgraną rodzinę spada tajemnicza klątwa. Seans idealny dla całej familii, bo ta francuska komedia rozbawi nawet największych ponuraków.

NAWET MYSZY IDĄ DO NIEBA
Mysz postanawia podrażnić lisa. Lis nie postanawia być dłużnym i... oboje trafiają do nieba. Tak rozpoczyna się historia trudnej przyjaźni, ale i fantastyczna przygoda w magicznej krainie. Film został pieczołowicie zrealizowany techniką animacji poklatkowej i wygląda po prostu przepięknie.

NIE ZAPOMNIJCIE O NAJWIĘKSZYCH PREMIERACH OSTATNICH OSTATNICH TYGODNI:
 
Dla wojowników z północy i miłośników mocnych wrażeń: "Wiking" to skąpana we krwi historia zemsty wikińskiego księcia Amletha, który mści się za śmierć ojca. O tym filmie mówią wszyscy, więc jeśli jeszcze go nie widzieliście, to... na co czekacie?!
 
Dla maniaków Nicolasa Cage'a i dobrej komedii: "Nieznośny ciężar wielkiego talentu" to film o Nicku Cage'u, spłukanej gwieździe filmowej, która pakuje się w ogromne tarapaty. Nicka Cage'a gra Nicolas Cage, więc fani kinowego szaleństwa będą się tu czuli wyśmienicie. 
 
Dla tych, co lubią szybką i wściekłą akcję: "Sonic 2. Szybki jak błyskawica" to kontynuacja przygód ultraszybkiego niebieskiego jeża i jego wesołej kompanii. Nikczemny doktor Robotnik powraca, a wraz z nim prawdopodobnie ostatnia rola Jima Carreya na wielkim ekranie. Świetna zabawa dla całej rodziny! 
 
Dla wielbicieli multiwersum: "Wszystko wszędzie naraz" to szalona podróż przez światy oraz gatunki filmowe. Rodzinny dramat, głupkowata komedia, kino akcji, horror i science-fiction w jednym filmie? Czemu nie! Od przybytku głowa nie boli, za to od dobrego filmu zrobi się Wam naprawdę... dobrze!
 
X

X

Horror Od lat: 15 106 min

Więcej o filmie
Rodzinna zamiana ciał

Rodzinna zamiana ciał

Komedia Od lat: 13 100 min

Więcej o filmie KUP BILET
NAWET MYSZY IDĄ DO NIEBA

NAWET MYSZY IDĄ DO NIEBA

Animowany Komedia Przygodowy Od lat: b.o. 88 min

Więcej o filmie KUP BILET