Newsy

CO NOWEGO? | Premiery w Multikinie | 28 lutego

Strach, śmiech, jeż i polskie figle

Nieubłaganie zbliża się koniec lutego, ale na pocieszenie mamy dla Was aż cztery premierowe produkcje. Będzie i coś klasycznie zabawnego, i coś strasznego, coś do pośmiania się oraz familijna produkcja z pewnym bardzo znanym zwierzakiem. Sprawdźcie sami, co nowego od dziś w Multikinie! 

SONIC. SZYBKI JAK BŁYSKAWICA
Ziummmm! Sonic wparuje do naszych kin z zawrotną prędkością, by porwać nas na przygodę pełną adrenaliny i humoru. Postać z legendarnej serii gier miał zadebiutować na ekranach już w zeszłym roku, ale twórcy dali sobie czas na dopracowanie efektów, co doskonale widać chociażby na zwiastunie. Fabularnie nie ma niespodzianek – jest złowrogi doktor Robotnik, który złowieszczo podkręca wąsa marząc o podbiciu świata (w tej roli ŚWIETNY Jim Carrey) i jest antropomorficzny jeż chcący pokrzyżować mu plany. Moi drodzy, przed Wami „Sonic. Szybki jak błyskawica”!

BRAHMS. THE BOY II
Traumatyczne przeżycie sprowadza pewną rozbitą rodzinę do nowego miejsca – stareńkiego domu na uboczu. Wkrótce młody Jude odnajduje pewną porcelanową lalkę. Szybko wychodzi na jaw, że – bez zaskoczenia dla widzów – familia przeprowadziła się się do piekła. Oto kontynuacja horroru o niewinnej lalce z przerażającym spojrzeniem. „Brahms. The Boy 2” może stanowić niezłą odtrutkę na powalentynkowy lukier. A że nie ma nic straszniejszego, niż złowrogie lalki, to ten seans na pewno na długo zapamiętacie.

EMMA
Klasyczna powieść Jane Austen "Emma." (tak, z kropką!) doczekała się nowej odsłony, w której wystąpiła Anya Taylor-Joy. Aktorka o niezwykle hipnotycznym spojrzeniu wcieliła się w tytułową Emmę: piękną, mądrą i bogatą królową swojego sennego miasteczka. Nikt nie dorasta jej do pięt, a ona sama ani myśli o ożenku - woli swatać innych. Przed Wami błyskotliwa satyra na podziały klasowe i jedyny w swoim rodzaju brytyjski klimat. . 

SWINGERSI
Co zrobić, gdy w sypialni wieje nudą? Gdy rutyna zniechęca do jakiejkolwiek aktywności? Oczywiście zaprosić gości i razem nieco pofiglować. A przynajmniej tak postąpili bohaterowie nowej polskiej komedii. Kontrowersyjny temat i gwiazdy polskiego ekranu razem w jednym łóżku - takie rewelacje czekają nas w filmie "Swingersi". Film kręcono m.in. na Łotwie. W rolach głównych Barbara Kurdej-Szatan, Antoni Królikowski, Tomasz Oświeciński. 

OPRÓCZ TEGO ZAPRASZAMY NA PREMIERY OSTATNICH TYGODNI
Patryk Vega wraca na ekrany! Kontrowersyjny reżyser tym razem wziął na warsztat patologie trawiące środowisko piłkarskie. "Bad Boy" to zadymy na meczach, afery, korupcja i żądza władzy absolutnej. A oprócz tego trójkąt miłosny, w którym kibol i bandyta Antek Królikowski odbija dziewczynę  swojemu bratu, policjantowi Maćkowi Stuhrowi. Vega przyznał, że "Polityka" była błędem, a "Bad Boy" ma być powrotem do formy. Trzeba sprawdzić!

Przed Wami historia chłopaka z podlaskiej wsi, który z remizowego grajka stał się idolem milionów Polaków. W filmie znalazły się tak kultowe momenty "z epoki", jak kupowanie "Bravo" po bazarkach czy domowe sposoby na uzyskanie fryzury godnej George'a Michaela. "Zenek" to coś więcej niż film, to wydarzenie! Mówicie że obciach? A gdzie tam. My dajemy temu filmowi kciuk w górę!

Momenty będą? Oj będą! "365 dni" rozgrzeje Was do czerwoności. To pierwszy polski film erotyczny z prawdziwego zdarzenia. Całość powstała na podstawie bestsellerowej powieści Blanki Lipińskiej i opowiada o namiętnym romansie pięknej Polki oraz przystojnego bossa sycylijskiej mafii. Laura i Massimo w swoich poszukiwaniach przyjemności prześcigają nawet Anę i Christiana, więc spodziewajcie się naprawdę GORĄCYCH scen.

Zapraszamy do Multikina na najnowsze premiery! 

SONIC. Szybki jak błyskawica

SONIC. Szybki jak błyskawica

Animowany Familijny Od lat: 6

Więcej o filmie
Emma

Emma

Obyczajowy Od lat: 12

Więcej o filmie
Brahms: The Boy II

Brahms: The Boy II

Horror Od lat: 15 87 min

Więcej o filmie
Swingersi

Swingersi

Od lat: 15 87 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do CO NOWEGO? | Premiery w Multikinie | 28 lutego

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.