Newsy

CO NOWEGO? | Prem​iery w Multikinie | 21 stycznia

Pomożecie?

Cześć! Pomożecie? W zapełnieniu sal, rzecz jasna. Dzisiaj na ekranach Multikina zawitała twarz legendarnego 1. sekretarza. Misiek Koterski jako Gierek daje czadu, ale w tle czają się jeszcze śpiewające zwierzaki i wzruszająca opowieść o rodzicielstwie. No to co, widzimy się? Do zobaczenia w Multikinie!

GIEREK
Podobno jego żona co tydzień latała do paryskiego fryzjera, a w domu miał ruchome ściany. Edward Gierek do dziś wspominamy jest z rozrzewnieniem jako symbol dobrobytu lat 70. Jak było naprawdę, tego dowiecie się z filmu zatytułowanego po prostu „GIEREK”. W roli tytułowej niemal nierozpoznawalny Misiek Koterski, który mową ciała oraz sposobem wysławiania się przeistacza się na naszych oczach w legendarnego 1. sekretarza.

C'MON C'MON
Będzie kolejny Oscar? Joaquin Phoenix oraz młodziutki Woody Norman zachwycą Was, wzruszą i rozśmieszą w jednym z najlepszych filmów tego roku. "C'MON C'MON" opowiada o radiowcu, który pod nieobecność siostry zajmuje się jej malutkim synkiem. A synek jest to wyjątkowy, ciekawy świata, acz nieco wycofany. Potrafi zadawać najdziwniejsze pytania w najmniej odpowiednich momentach. Dla każdego rodzica jest to seans obowiązkowy.

SING 2
A teraz animowana propozycja dla całej rodziny i jednocześnie druga część hitu, który rozśpiewał cały świat. Utalentowane zwierzaki wracają na wielki ekran! „SING 2” to dalsze losy Bustera Moona i jego artystycznej ferajny. Tym razem futrzaste słodziaki chcą zawojować scenę popularnego teatru w Redshore City (takie Las Vegas, tylko że ichniejsze). Nasza pełna zwierzęcej energii ekipa postanawia zwerbować podstarzałą gwiazdę rocka. Co może pójść nie tak?

NIE ZAPOMNIJCIE O NAJWIĘKSZYCH PREMIERACH OSTATNICH OSTATNICH TYGODNI:
 
Dla tych, którzy lubią ostre przedmioty: "Krzyk" to zupełnie nowy rozdział w kultowej sadze slasherów. Wracają nasi ulubieni bohaterowie, wraca też morderca w masce. Kto tym razem będzie terroryzował Sidney i jej przyjaciół? Pamiętajcie, że w tej serii zabójcą może być każdy.
 
Dla tych, co lubią, gdy jest jakby luksusowo: "Koniec świata czyli Kogel Mogel 4" to kolejna okazja na spotkanie z rodzinami Wolańskich i Zawadów. Jak rozkwitła miłość Kasi i profesora? Co słychać u Marlenki i jej Piotrusia? No i co znowu knuje Bożenka?
 

Dla wielbicieli komiksów i multiwersum: "Spider-Man: Bez drogi do domu" to film, o którym mówią wszyscy i premiera, której nikt nie może przegapić. Człowiek-Pająk ma ręce pełne roboty, bo po nieudanym eksperymencie do MCU przedostają się wrogowie z poprzednich "Spider-Manów". A to nie koniec niespodzianek!

Gierek

Gierek

Biograficzny Od lat: 15 141 min

Więcej o filmie
C'mon C'mon

C'mon C'mon

Dramat Od lat: 15 109 min

Więcej o filmie KUP BILET
Sing 2

Sing 2

Animowany Familijny Od lat: b.o. 110 min

Więcej o filmie
Krzyk

Krzyk

Horror Od lat: 15 114 min

Więcej o filmie
KONIEC ŚWIATA, CZYLI KOGEL MOGEL 4

KONIEC ŚWIATA, CZYLI KOGEL MOGEL 4

Komedia Od lat: 13 94 min

Więcej o filmie
Spider-Man. Bez Drogi do domu

Spider-Man. Bez Drogi do domu

Akcja Science-Fiction Od lat: 13 148 min

Więcej o filmie