TOP Multikino

CO NOWEGO? | Premiery w Multikinie | 21 lutego

Bad Boy poczuje zew krwi

Dzisiaj na ekranach Multikina zadebiutują dwie premiery. Mamy propozycję mocnego seansu dla wielbicieli najbardziej kontrowersyjnego reżysera w Polsce, jak i pomysł na rodzinny wypad do kina z klasyczną lekturą w tle. Sprawdźcie, co nowego od dziś w Multikinie!

BAD BOY
Patryk Vega wraca na ekrany! Kontrowersyjny reżyser tym razem wziął na warsztat patologie trawiące środowisko piłkarskie. "Bad Boy" to zadymy na meczach, afery, korupcja i żądza władzy absolutnej. A oprócz tego trójkąt miłosny, w którym kibol i bandyta Antek Królikowski odbija dziewczynę  swojemu bratu, policjantowi Maćkowi Stuhrowi. Vega przyznał, że "Polityka" była błędem, a "Bad Boy" ma być powrotem do formy. Trzeba sprawdzić!

ZEW KRWI
Ta historia chwyci za gardło i zagra na emocjach. "Zew krwi" to nowa adaptacja klasycznej powieści Jacka Londona. W głównej roli Harrison Ford, a w tle wielka gorączka złota u kresu XIX wieku. A na pierwszym planie uroczy pies Buck, który z wygodnej kalifornijskiej posiadłości trafia w sam środek śnieżnej Alaski. Gotowi na przygodę? Ruszcie do kina całą rodziną, to idealna propozycja na familijny seans. Zmartwionych uspokajamy - co bardziej naturalistyczne fragmenty oryginału zostały pominięte.

OPRÓCZ TEGO ZAPRASZAMY NA PREMIERY OSTATNICH TYGODNI
Przed Wami historia chłopaka z podlaskiej wsi, który z remizowego grajka stał się idolem milionów Polaków. W filmie znalazły się tak kultowe momenty "z epoki", jak kupowanie "Bravo" po bazarkach czy domowe sposoby na uzyskanie fryzury godnej George'a Michaela. "Zenek" to coś więcej niż film, to wydarzenie! Mówicie że obciach? A gdzie tam. My dajemy temu filmowi kciuk w górę!

Momenty będą? Oj będą! "365 dni" rozgrzeje Was do czerwoności. To pierwszy polski film erotyczny z prawdziwego zdarzenia. Całość powstała na podstawie bestsellerowej powieści Blanki Lipińskiej i opowiada o namiętnym romansie pięknej Polki oraz przystojnego bossa sycylijskiej mafii. Laura i Massimo w swoich poszukiwaniach przyjemności prześcigają nawet Anę i Christiana, więc spodziewajcie się naprawdę GORĄCYCH scen.

"Ptaki nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)" już samym tytułem zapowiada, że będziemy mieć do czynienia z mocno szaloną historią. Po wydarzeniach z "Legionu samobójców" Harley rozstaje się z Jokerem i postanawia przejąć władzę w Gotham. Ten seans to będzie prawdziwa petarda, obiecuję! Będą miłostki, będą bijatyki, strzelaniny, cięte odzywki. Jeśli dobrze bawiliście się na "Deadpoolu", to pokochacie też "Ptaki nocy". Może nawet postanowicie zaadoptować hienę?

Zapraszamy do Multikina na najnowsze premiery!