TOP Multikino

CO NOWEGO? | Premiery w Multikinie | 17 stycznia

Psy tu, psy tam

Cześć! Jak co piątek mamy dla Was kilka świetnych premier. Będzie powrót znanej serii, historia głośnego skandalu oraz spotkanie z doktorkiem, co mowę zwierząt rozumie. Do zobaczenia w Multikinie!

PSY 3. W IMIĘ ZASAD
Franz Maurer powraca! 25 lat odsiadki nie stępiło charakterku byłego UB-eka, dla którego honor jest najważniejszy. "Psy 3. W imię zasad" to trzecia część sensacyjnej serii oraz powrót na wielki ekran nie tylko dla Bogusława Lindy, ale chociażby i dla Cezarego Pazura i Artura Żmijewskiego, którzy ponownie wcielili się w Nowego i Wolfa. Oprócz tego zobaczymy kilka, nomen omen, nowych twarzy: bardzo ważną rolę gra Marcin Dorociński, a przed kamerą pojawią się także Sebastian Fabijański czy Jan Frycz. Czy doczekamy się kolejnej porcji kultowych tekstów? Już w zwiastunie pada kilka bon motów, więc ona nowe "Psy" czekamy z niecierpliwością!
GORĄCY TEMAT
Scenarzysta "Big Short" wraca do kin z filmem, w którym dialogi tną jak brzytwa. Najpierw było oskarżenie o molestowanie i skandal w amerykańskiej telewizji informacyjnej FOX News, a potem narodził się ruch #MeToo. Teraz powstał film, w którym platynowe blondynki Charlize Theron, Nicole Kidman i Margot Robbie idą na wojnę z systemem. Kto się ugnie, a kto będzie walczył z niesprawiedliwością? Pięknie obsadzony film o paskudnych czynach, które nigdy nie powinny były mieć miejsca. "Gorący temat" rozgrzeje atmosferę!
DOKTOR DOLITTLE
Naukowiec, który potrafi rozmawiać ze zwierzętami także wraca na ekrany (tego typu powroty są ostatnio wyjątkowo modne). Tym razem wciela się w niego sam Tony Stark! Tak, w "Doktor Dolittle", przygodowym widowisku dla całej rodziny, wystąpił niezawodny Robert Downey Jr. Tym razem dzielny doktor wraz ze swoimi rozgadanymi podopiecznymi rusza na wyprawę, której celem jest znalezienia lekarstwa dla młodej królowej. Familijna frajda dla małych i dużych, czyli coś idealnego na początek ferii zimowych.
OPRÓCZ TEGO ZAPRASZAMY NA PREMIERY OSTATNICH TYGODNI
Było ich dwóch. Najpierw dresy w paski, potem garnitury. Najpierw chłopcy na posyłki, potem królowie pół-światka. "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" to, a jakże, prawdziwa historia o wzlotach i upadkach. A w tle Polska ery transformacji. W rolach głównych Marcin Kowalczyk, czyli pamiętny Magik z "Jesteś bogiem" oraz Tomasz Włosok, który miota się po ekranie niczym Joe Pesci ze swoich najlepszych lat. Panom partnerują piękne panie: Natalia Siwiec i Natalia Szroeder. Warto także pamiętać, że Moc jest z nami! "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" to finał sagi, która na ekranach obecna jest od 1977 roku. Przeczytajcie naszą pełną emocji recenzję i dajcie się porwać tej wspaniałej kosmicznej przygodzie! Ciemna i jasna strona Mocy, Najwyższy Porządek i Ruch Oporu, Kylo Ren i Rey - wszyscy zmierzą się w ostatecznej bitwie, która zadecyduje o losach galaktyki. Film gramy w 3D, w wersjach z napisami i dubbingiem, a nawet w opcji z krystalicznie czystym dźwiękiem Dolby ATMOS. Dla każdego coś miłego - to jeden z tych filmów, w których drugi seans jest wręcz obowiązkowy!

Zapraszamy do Multikina na najnowsze premiery!