TOP Multikino

CO NOWEGO? | Premiery w Multikinie | 14 lutego

Randka w Multikinie?

Dzisiaj czas walić tynki i pić drinki! Albo iść do Multikina na walentynkową randkę. Mamy dla Was kilka premier, które solidnie rozgrzeją atmosferę. Będzie śpiewająco, przerażająco oraz dystyngowanie. Sprawdźcie, co nowego pojawiło się dziś na ekranach!

ZENEK
Przed Wami historia chłopaka z podlaskiej wsi, który z remizowego grajka stał się idolem milionów Polaków. W filmie znalazły się tak kultowe momenty "z epoki", jak kupowanie "Bravo" po bazarkach czy domowe sposoby na uzyskanie fryzury godnej George'a Michaela. "Zenek" to coś więcej niż film, to wydarzenie! Mówicie że obciach? A gdzie tam. My dajemy temu filmowi kciuk w górę! Sprawdźcie koniecznie naszą recenzję.

DŻENTELMENI
Oto seans z klasą. Guy Ritchie wrócił do gatunku, w którym czuje się najlepiej, czyli do gangsterskiej komedii. Narkotykowy baron marzący o emeryturze, chciwy pismak grający na trzy fronty, trener sztuk walk, który jednocześnie dowodzi bandą młodzików. A to tylko wierzchołek góry lodowej! "Dżentelmeni" to świetne aktorstwo, zakręcony scenariusz i seans najeżony niespodziankami. Reflektujecie solidną porcję brytyjskiego humoru? Na dokładkę nasza recenzja.

WYSPA FANTAZJI

Kiedyś "Wyspa fantazji" była serialem telewizyjny z lat 70., a teraz pojawia się na wielkim ekranie jako pełnoprawny horror z wytwórni Blumhouse. Enigmatyczny pan Roarke zaprasza na tytułową wyspę gości marzących o spełnieniu swoich najskrytszych zachcianek. I faktycznie, z dala od cywilizacji marzenia się spełniają, ale zabawa szybko zamienia się w przerażającą walkę o przetrwanie. Uważajcie, o co prosicie!

BAYALA I OSTATNI SMOK
Elfy, wróżki, smoki, magiczny klimat i do tego całkiem niezła animacja. "Bayala i ostatni smok" to propozycja dla całej rodziny chcącej przeżyć wielką przygodę na wielkim ekranie. Gdy wszystkie smoki z fantastycznej krainy zostają porwane przez podstępną królową, wtedy do akcji wkraczają odważne siostry. Dziewczyny zrobią wszystko, by zjednoczyć zwaśnione plemiona elfów i przywrócić magię!

OPRÓCZ TEGO ZAPRASZAMY NA PREMIERY OSTATNICH TYGODNI
Momenty będą? Oj będą! "365 dni" rozgrzeje Was do czerwoności. To pierwszy polski film erotyczny z prawdziwego zdarzenia. Całość powstała na podstawie bestsellerowej powieści Blanki Lipińskiej i opowiada o namiętnym romansie pięknej Polki oraz przystojnego bossa sycylijskiej mafii. Laura i Massimo w swoich poszukiwaniach przyjemności prześcigają nawet Anę i Christiana, więc spodziewajcie się naprawdę GORĄCYCH scen.

"Ptaki nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)" już samym tytułem zapowiada, że będziemy mieć do czynienia z mocno szaloną historią. Po wydarzeniach z "Legionu samobójców" Harley rozstaje się z Jokerem i postanawia przejąć władzę w Gotham. Ten seans to będzie prawdziwa petarda, obiecuję! Będą miłostki, będą bijatyki, strzelaniny, cięte odzywki. Jeśli dobrze bawiliście się na "Deadpoolu", to pokochacie też "Ptaki nocy". Może nawet postanowicie zaadoptować hienę?

Franz Maurer powraca! 25 lat odsiadki nie stępiło charakterku byłego UB-eka, dla którego honor jest najważniejszy. "Psy 3. W imię zasad" to trzecia część sensacyjnej serii oraz powrót na wielki ekran nie tylko dla Bogusława Lindy, ale chociażby i dla Cezarego Pazura i Artura Żmijewskiego, którzy ponownie wcielili się w Nowego i Wolfa. Oprócz tego zobaczymy kilka, nomen omen, nowych twarzy: bardzo ważną rolę gra Marcin Dorociński, a przed kamerą pojawią się także Sebastian Fabijański czy Jan Frycz.

Zapraszamy do Multikina na najnowsze premiery!