TOP Multikino

CO NOWEGO? | Premiery w Multikinie | 10 stycznia

Nadajemy sygnał!

Cześć! Dzisiaj mamy dla Was dwie premiery - coś dla dorosłych, jak i dla dzieci. Zapraszamy do Multikina!

MAYDAY
Kinowa adaptacja sztuki, która triumfy święciła na całym świecie i jest uznawana za najśmieszniejszą komedię wszech czasów. "Mayday" opowiada o Janku (w tej roli Piotr Adamczyk), który wiedzie ustabilizowane życie u boku... dwóch dam. Z jedną mieszka w Warszawie, a z drugą ma dom na przedmieściach. Jedno z drugim, a może raczej "jedną z drugą" udaje się dość bezproblemowo połączyć. Do czasu, rzecz jasna. Lawina kłamstewek finalnie zmienia się w wielką, piekielnie zabawną komedię pomyłek.

TAJNI I FAJNI
Dorośli mają swojego Jamesa Bonda, a nowym ulubionym tajnym agentem dzieciaków stanie się Lance Sterling! Przystojny i odważny tajniak ma także swojego speca od gadżetów, a jest nim niepozorny Walter, koleś totalnie oderwany od rzeczywistości, ale piekielnie zdolny w wymyślaniu kolejnych technologicznych cudeniek. Panowie wkrótce będą musieli razem rozwikłać tajemniczą sprawę... Witajcie w świecie międzynarodowych siatek szpiegowskich! Kupujcie sztuczne nosy, doklejajcie sztuczne wąsy i marsz do kina! „Tajni i fajni” to animowana komedia dla całej rodziny.

OPRÓCZ TEGO ZAPRASZAMY NA PREMIERY OSTATNICH TYGODNI
Było ich dwóch. Najpierw dresy w paski, potem garnitury. Najpierw chłopcy na posyłki, potem królowie pół-światka. "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" to, a jakże, prawdziwa historia o wzlotach i upadkach. A w tle Polska ery transformacji. W rolach głównych Marcin Kowalczyk, czyli pamiętny Magik z "Jesteś bogiem" oraz Tomasz Włosok, który miota się po ekranie niczym Joe Pesci ze swoich najlepszych lat. Panom partnerują piękne panie: Natalia Siwiec i Natalia Szroeder.

Warto także pamiętać, że Moc jest z nami! "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" to finał sagi, która na ekranach obecna jest od 1977 roku. Przeczytajcie naszą pełną emocji recenzję i dajcie się porwać tej wspaniałej kosmicznej przygodzie! Ciemna i jasna strona Mocy, Najwyższy Porządek i Ruch Oporu, Kylo Ren i Rey - wszyscy zmierzą się w ostatecznej bitwie, która zadecyduje o losach galaktyki. Film gramy w 3D, w wersjach z napisami i dubbingiem, a nawet w opcji z krystalicznie czystym dźwiękiem Dolby ATMOS. Dla każdego coś miłego - to jeden z tych filmów, w których drugi seans jest wręcz obowiązkowy!

Zapraszamy do Multikina na najnowsze premiery!

Mayday

Mayday

Komedia Od lat: 15 113 min

Więcej o filmie
Tajni i fajni

Tajni i fajni

Animowany Familijny Komedia

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do CO NOWEGO? | Premiery w Multikinie | 10 stycznia

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Anna

Anna

12.01.2020, 20:38:44

Świetny film :-)