Newsy

CO NOWEGO? | Premiery w Multikinie | 10 grudnia

Cześć! Jeśli jest piątek, to na ekrany Multikina wjeżdżają premiery! Będzie remake klasycznego musicalu oraz pośmiejemy się i wzruszymy na dobrych polskich filmach. Do zobaczenia w Multikinie!

  • WEST SIDE STORY
    Tańczą, kochają, a gdy trzeba, to i się pobiją. Oryginalny musical z 1961 roku zgarnął 10 Oscarów. Czy nowa wersja odniesie podobny sukces? Jest na to spora szansa, bo za historię tragicznej miłości na tle nowojorskiej wojny gangów wziął się sam Steven Spielberg. W rolach głównych bożyszcze nastolatków Ansel Elgort oraz debiutująca Rachel Zegler.

  • BIAŁY POTOK
    Dwa małżeństwa, jedno nieporozumienie. Co może pójść nie tak? Na taką polską komedię czekaliśmy - nie romantyczną, tylko sąsiedzką. Sporo tu slapsticku, a scenę z "gangsterską nawrotką" zapamiętacie na bardzo długo. Film stoi jednak ciętymi tekstami, zabawnymi pomyłkami i kameralnym klimatem. W roli głównej Marcin Dorociński.
  • POWRÓT DO TAMTYCH DNI
    Trochę "Stranger Things", trochę "Pętla". To będzie mocny seans. Nostalgiczna pocztówka z lat 90., w której wszyscy szaleją na punkcie klocków LEGO i zagranicznych filmów kryje w sobie  wzruszającą, miejscami naturalistyczną opowieść o walce z wyniszczającym nałogiem. W rolach głównych świetni Maciej Stuhr, Weronika Ksiązkiewicz oraz debiutujący Teodor Koziar.

NIE ZAPOMNIJCIE O NAJWIĘKSZYCH PREMIERACH OSTATNICH OSTATNICH TYGODNI:

Dla fanów tenisa i sportowych biografii: "King Richard. Zwycięska rodzina" to historia sukcesu Sereny i Venus Williams, które zostały wychowane na gwiazdy tenisa przez swojego ojca Richarda. Będzie Oscar dla Willa Smitha?

Dla całej rodziny i wszystkich psiarzy: "Clifford. Wielki czerwony pies" to kinowa wersja przygód tytułowego przerośniętego czworonoga i jego pańci, ośmioletniej Emily. Dużo humoru i sierści.

Dla wielbicieli mody i skandali: "Dom Gucci" od Ridleya Scotta to świetna obsada (Lady Gaga, Adam Driver, Jared Leto, Al Pacino, Jeremy Irons, Salma Hayek) oraz prawdziwa historia miłości, zazdrości oraz morderstwa.

West Side Story

West Side Story

Musical Od lat: 13 156 min

Więcej o filmie
Powrót do tamtych dni

Powrót do tamtych dni

Dramat Od lat: 15 109 min

Więcej o filmie
Biały potok

Biały potok

Komedia obyczajowa Od lat: 15 79 min

Więcej o filmie