Newsy

CO NOWEGO? | Premiery w Multikinie | 30 października

Hello, Halloween!

Cześć! Jutro piątek, więc pora na kolejną porcję świetnych premier. A że dzisiaj także Halloween, to mamy dla Was w zanadrzu kilka porządnych straszaków oraz jeden thriller o krytyku próbującemu oszukać artystę. Do zobaczenia w Multikinie!

COME PLAY
"Come play" to opowieść rodem z najgorszych koszmarów. Poznacie nikczemne straszydło, Larry'ego, który prześladuje naszych bohaterów poprzez najbliższe im gadżety, takie jak smartfon czy laptop. Samara i Sadako wyłaziły tylko z telewizorów. Larry umie o wiele więcej!

OBRAZ POŻĄDANIA

Sztukę można podziwiać, ale można też ją ukraść na rozkaz Micka Jaggera. „Obraz pożądania” to intrygujący thriller o krytyku sztuki, który musi wkraść się w łaskie ekscentrycznego artysty. Na dokładkę doborowa obsada i świetne aktorstwo. Nie tylko dla fanów malarstwa!

SZKOŁA CZAROWNIC: DZIEDZICTWO

Wiedźmy powracają! „Szkoła czarownic: Dziedzictwo” to zaskakująco udana kontynuacja kultowego filmu fantasy z 1996 roku. Dziewczyny znowu sobie ostro poczarują, a przy okazji rozwiążą sporo problemów. Na drugim planie znany z "Z archiwum X" David Duchovny!

MARATON HALLOWEEN

Wy kochacie się bać, a my kochamy Was straszyć. Dla maniaków kina grozy nie ma nic lepszego, niż mrożące krew w żyłach sceny rozgrywające się na wielkim ekranie. Jeszcze lepiej, gdy tych filmów jest kilka. Dlatego zapraszamy Was na MARATON HALLOWEEN, czyli kolejną edycję legendarnej Nocy Grozy w Multikinie! 

OPRÓCZ TEGO ZAPRASZAMY NA PREMIERY OSTATNICH TYGODNI
Maciej Musiałowski dosłownie wznosi się na wyżyny. W filmie „Polot” gra utalentowanego młodego przedsiębiorcę, który musi utrzymać rodzinę. Sposób na zarobek? Zbudowanie innowacyjnego sterowca. Wysoko mierzy!
Będą dreszcze. „Saint Maud” to horror o dziewczynie, która za wszelką cenę pragnie odwieść od grzechu swoją bajecznie bogatą przyjaciółkę. Całość przeradza się w niebezpieczną obsesję…
Obsada jak z komedii, a dostajemy dramat o ludziach zrobionych na szaro. Taej produkcji ponoć boją się banki. „Banksterzy”, film o frankowiczach, od dzisiaj na ekranach!
Tajemniczy ogród” to historia przyjaźni trojga dzieci i tytułowego ogrodu, ich magicznego miejsca pełnego przepięknych kwiatów, drzew i krzewów, w którym baśń miesza się z rzeczywistością.

Zapraszamy do Multikina na najnowsze premiery!