Newsy

Chodźcie do kina!

Nareszcie możecie planować wizytę w Multikinie! Odliczanie czas… START! Już w najbliższy piątek odbędą się pierwsze seanse filmowe na wielkim ekranie! Będziecie mogli zobaczyć  premiery, filmy, które były w repertuarze na początku 2020 roku oraz hity ostatnich lat.

Już za chwilę znowu poczujecie magię kina przenosząc się w inne miejsce, odrywając się od codzienności i przeżywając emocje z głównymi bohaterami!

Od najbliższego piątku premierowo, na wielkim ekranie, będziecie mogli zobaczyć: pierwszy polski slasher „W lesie dziś nie zaśnie nikt”, thriller „Niewidzialny człowiek” oraz młodzieżową produkcję „Wierzę w Ciebie”. W repertuarze znajdą się również produkcje, które na krótko zagościły na wielkim ekranie na początku 2020 roku: komedia „Swingersi”, polska produkcja „365 dni”, film biograficzny „Zenek”, „Dżentelmeni” w reżyserii Guy’a Ritchiego oraz  „Najświętsze serce”. Polecamy również filmowe hity, jak: „Thor: Ragnarok”, „Czarna Pantera”, „Joker”, „Harry Potter i Kamień Filozoficzny” oraz „Harry Potter i Komnata Tajemnic”.

Nie zapomnieliśmy o najmłodszych kinomanach! Na wielki ekran powróci animacja „Naprzód” i „Gang zwierzaków” oraz kultowy „Zwierzogród”.

Pierwsze seanse odbędą się w wybranych kinach sieci Multikino: Poznań 51, Poznań Stary Browar, Poznań Malta, Warszawa Ursynów, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Młociny, Zgorzelec, Pruszków. Pozostałe kina otworzymy już 3 lipca!

Bilety na premierowe seanse od 19 czerwca możecie nabyć w kasach kin, a już dziś są dostępne na naszej stronie www oraz w aplikacji mobilnej.