Newsy

Chodź z Poszukiwaczem do Multikina na „Star Treka” i „Epokę lodowcową”!

Piątek, piąteczek, piątunio czyli nowe premiery i pokazy przedpremierowe w kinie! Nie wiesz, który film najlepiej obejrzeć na wielkim ekranie? Zobacz, co poleca Poszukiwacz!

Adam „Knowshow” Wiejak prowadzi na YouTubie kanał Poszukiwacz, w którym ogarnia, to, co dzieje się w internecie. Natomiast specjalnie dla widzów Multikina zajął się również tym, czego nie można pominąć na wielkim ekranie.

Ponadto Poszukiwacz organizuje co dwa tygodnie na swoim Fan Page’u konkurs filmowy, w którym do wygrania są dwa podwójne zaproszenia do Multikina. Najbliższy konkurs rozpocznie się już dziś.

Dziś również mamy dla Was nowe nagranie Poszukiwacza! Można je zobaczyć również na naszym Fan Page’u Multikino Polska oraz na kanale YouTube MultikinoTV.

Pamiętajcie, że warto subskrybować kanał MultikinoTV na YouTubie i być na bieżąco z najnowszymi zwiastunami filmowymi. Nasz kanał na YouTubie to również zapowiedzi projektów filmowych, kulturalnych, muzycznych, dziecięcych oraz sportowych, a także informacje dotyczące aktualnych promocji.

Star Trek: W nieznane

Star Trek: W nieznane

Akcja Science-Fiction Od lat: 12 122 min

Więcej o filmie
Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie

Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie

Animowany Familijny Komedia Od lat: b.o. 95 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Chodź z Poszukiwaczem do Multikina na „Star Treka” i „Epokę lodowcową”!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.