Newsy

"Był sobie pies 2" | Zobacz film PRZED PREMIERĄ i odbierz PREZENT!

Same korzyści dzięki karcie Rodzina do Kina.

Familijne seanse pełne wzruszeń i śmiechu to coś, co posiadacze karty Rodzina do Kina lubią najbardziej! Każdy bilet w cenie biletu dziecięcego, 20% rabatu w kinowych barach, specjalne pokazy, zbieranie punktów, odbieranie nagród oraz niespodziewane podarunki - wypad do Multikina całą rodziną naprawdę się opłaca! Jeśli jeszcze nie zapoznaliście się z naszą kartą Rodzina do Kina, to czym prędzej nadróbcie zaległości, bo szykuje się kolejna świetna oferta dla wszystkich, którzy lubią kino rodzinne oraz... tanie! :)

"Był sobie pies 2" to kontynuacja megahitu o perypetiach Baileya - psa, który przeżył już sporo psich żyć, by wciąż na nowo dawać radość swoim właścicielom. Podobnie jak w pierwszej części, tak i tym razem na widzów czeka sporo zabawnych, ale i napawających zadumą momentów. Uwaga, liczba wesołych merdających ogonków będzie bardzo wysoka, a co kolejny psiak, to jeszcze słodszy od poprzedniego. Wiemy że na "Był sobie pies 2" czekacie z niecierpliwością, dlatego przygotowaliśmy niespodziankę - pokazy przedpremierowe z prezentami!

Wystarczy że odwiedzicie Multikino w weekend 28 i 29 września, zabierzecie ze sobą swoją kartę Rodzina do Kina i weźmiecie udział w specjalnych przedpremierowych seansach "Był sobie pies 2" - przed pokazem odbierzecie GRATIS naklejkę bądź plakat z filmu! Nie zwlekajcie na ostatnią chwilę, bo liczba naklejek i plakatów jest ograniczona. Bilety na seans kupicie tutaj, na stronie albo w kasie kina. Pamiętajcie, że kartę Rodzina do Kina możecie zakupić przed seansem lub na naszej stronie.

Do zobaczenia w Multikinie na pokazach przedpremierowych filmu "Był sobie pies 2"!

Był sobie pies 2

Był sobie pies 2

Familijny Od lat: 7 108 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do "Był sobie pies 2" | Zobacz film PRZED PREMIERĄ i odbierz PREZENT!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Aneta

Aneta

26.09.2019, 17:37:16

Nie możemy się doczekać seansu :-) mój syn bardzo chce obejrzeć ten film