Newsy

Brad Pitt w Multikinie

W ten weekend wniknij w brudny świat Jackiego Cogana (Brad Pitt).

Brad Pitt odegrał w „Zabić, jak to łatwo powiedzieć” Andrew Dominika rolę płatnego zabójcy tak sugestywnie, że podczas festiwalu filmowego w Cannes (film pokazywany był w konkursie głównym) jeden z mniej rezolutnych dziennikarzy zapytał aktora na konferencji prasowej: „Panie Pitt, dlaczego zgodził się Pan wcielić w tak brutalną postać? Przecież ma pan dzieci.”

Zobacz najnowszy film reżysera „Królowej”. „Żądze i pieniądze” Stephena Frearsa to komedia kryminalna z Rebeccą Hall. Aktorka znana m.in. z roli w „Vicky Cristina Barcelona” Woody’ego Allena wciela się w eksstrptizerkę, która zamierza zostać kelnerką w Las Vegas. Bohaterka trafia jednak wcześniej pod skrzydła króla hazardowego półświatka, Dinka (Bruce Willis).

Nie przegap także znakomitej wizulanie, pomysłowej animacji Tima Burtona („Duża ryba”) o pewnym chłopczyku, który wskrzesza swojego psa. „Frankenweenie” pełen jest odniesień do klasyki horroru. Mimo „upiornej” oprawy nadaje się jednak również do obejrzenia przez młodą widownię. Pod warunkiem, że rodzic wyjaśni swojemu dziecku po seansie, że zwierząt nie należy podłączać do kontaktu.

Natomiast 12 grudnia to ostatnia szansa, by zobaczyć na wielkim ekranie Led Zeppelin Live from London. 10 grudnia 2007 roku Jimmy Page, Robert Plant, John Paul Jones i Jason Bonham zagrali koncert w londyńskiej O2 Arena. Dziewięć milionów osób próbowało nabyć na niego bilety. Lepiej więc zarezerwuj miejsce już teraz.

A za tydzień, 14 grudnia, weź udział w wyjątkowym ENEMEF-ie – Najlepsze Filmy 2012. Podczas nocnego maratonu filmowego wyświetlimy najnowszego Bonda „Skyfall”, polski hit o Paktofonice „Jesteś Bogiem”, epickie zakończenie trylogii Christophera Nolana „Mroczny Rycerz powstaje” oraz wyśmienitą francuską komedię „Nietykalni.”

Zapraszamy.

Jerzy Wasowski

Zabić, jak to łatwo powiedzieć

Zabić, jak to łatwo powiedzieć

Thriller Kryminał Od lat: 15 97 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Brad Pitt w Multikinie

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.