Newsy

"Bo we mnie jest seks" | Zobacz nowy zwiastun

Och, Kalina

  • Jest już pełna wersja zwiastuna filmu o Kalinie Jędrusik
  • W roli głównej Maria Dębska
  • Premiera już 12 listopada

Zapowiedź "Bo we mnie jest seks" rozgrzała wielu kinomanów czekających na filmową biografię Kaliny Jędrusik. Krótki teaser nie pozostawiał złudzeń - to nie będzie klasyczna grzeczna laurka, tylko pełen ciętego języka film muzyczny o kobiecie, która wyprzedzała swoje czasy. W sieci zadebiutował pełnoprawny zwiastun "Bo we mnie jest seks". Zobaczcie sami, jak się prezentuje:

W czołową skandalistkę PRL-u wcieliła się Maria Dębska. Aktorka przygotowywała się do roli ponad półtora roku! Dębska osobiście wykonała wszystkie piosenki, a tych w filmie nie zabraknie. "Bo we mnie jest seks" opowiada o ważnym fragmencie z życia Kaliny Jędrusik. Obejrzymy wzloty i upadki oraz niemal na własnej skóze poczujemy atmosferę szalonej zabawy pośród ówczesnej śmietanki towarzyskiej. 

Oprócz Marii Dębskiej w roli Kaliny Jędrusik na ekranie zobaczymy także Borysa Szyca jako Kazimierza Kutza, Pawła Tomaszewszkiego jako Tadeusza Konwickiego, a także twórców Kabaretu Starszych Panów, czyli Przyborę i Wasowskiego, w których wcielili się Rafał Rutkowski i Dariusz Basiński. Będzie trochę śmiechu, to pewne! "Bo we mnie jest seks" rozgrzeje ekrany Multikina już od 12 listopada. Do zobaczenia!