Newsy

Bilety od 10 zł w Atrium Reduta, czyli HIT WEEK: Tanie Granie!

Zapraszamy do naszego kina w Atrium Reduta w Warszawie na HIT WEEK: Tanie Granie! Od 17 do 23 listopada możecie oglądać filmy na wielki ekranie z zakupionym online biletem od 10 zł w strefie SuperPromo! To wspaniała okazja do nadrobienia zaległości wśród jesiennych hitów filmowych czy zobaczenia premierowych produkcji: „Igrzysk śmierci: Ballada ptaków i węży”  oraz najnowszego filmu Woody’ego Allena „Niewierni w Paryżu”.

Już w ten piątek zapraszamy na HIT WEEK: Tanie granie. W naszym warszawski kinie w Atrium Reduta czeka na Was cały tydzień z biletami od 10 zł. Od 17 do 23 listopada w repertuarze znajdziecie filmy premierowe jak: „Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży” oraz najnowszy film Woody’ego Allena „Niewierni w Paryżu”. Nie zabraknie również propozycji z bieżącego repertuaru: „Marvels”, polskiej produkcji „Chłopi”, horroru „Pięć koszmarnych nocy” czy świątecznej komedii romantycznej „Uwierz w Mikołaja”. Przygotowaliśmy też coś dla najmłodszych widzów. Na wielkim ekranie można będzie zobaczyć film familijny „Kajtek Czarodziej” oraz dwie animacje - „Psi Patrol: Wielki Film” i „Inspektor Pająk”.
HIT WEEK: Tanie Granie odbędzie się po raz pierwszy w Multikinie Atrium Reduta. Inicjatorem akcji jest zarządca galerii Atrium Reduta w Warszawie. Od 17 do 23 listopada bilety w strefie SuperPromo w Multikinie Atrium Reduta będą kosztowały 10zł online. Przy zakupie biletów offline – w kasie kina –cena będzie wynosiła 12 zł.

Bilety na HIT WEEK: Tanie Granie od 17 do 23 listopada są dostępne w kasie kina, na naszej stronie www oraz w aplikacji mobilnej.