Newsy

Bilety na „Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 1” już w sprzedaży

Długo oczekiwana trzecia cześć „Igrzysk Śmierci” w kinach już od 21 listopada. Tego samego dnia w wybranych kinach sieci Multikino odbędzie się ENEMEF: Noc Igrzysk Śmierci. Bilety już w sprzedaży.

Tego samego dnia w wybranych kinach sieci Multikino odbędzie się ENEMEF: Noc Igrzysk Śmierci. Bilety już w sprzedaży.

Trzecia część „Igrzysk śmierci”, jednego z największych kinowych hitów ostatnich lat i nowej, wielkiej popkulturowej sagi. W imponującej obsadzie znaleźli się nagrodzeni Oscarami Jennifer Lawrence i Phillip Seymour Hoffman, a także Donald Sutherland. Po raz pierwszy w „Igrzyskach śmierci”, w jednej z kluczowych ról, zobaczymy Julianne Moore. Katniss wraz z matką i siostrą mieszka w legendarnym, podziemnym dystrykcie trzynastym, który, wbrew kłamliwej propagandzie, przetrwał zemstę Kapitolu. Z nowymi przywódcami na czele, rebelianci przygotowują się do rozprawy z dyktatorską władzą. Katniss, mimo początkowych wahań, zgadza się wziąć udział w walce. Staje się symbolem oporu przeciw tyranii prezydenta Snowa.


ENEMEF: Noc Igrzysk Śmierci to maraton z jedną z najpopularniejszych serii ostatnich lat, która powstała na podstawie bestsellerowych powieści pisarki Suzanne Collins. "Igrzyska śmierci" mają wciągającą fabułę, świetne efekty specjalne oraz wyrazistych bohaterów, w których wcielają się doskonali aktorzy, m.in. zdobywcy Oscarów: Jennifer Lawrence i Philip Seymour Hoffman. Ta noc to gwarancja wielkich emocji, a także rozrywki na najwyższym poziomie.

W repertuarze:
- Igrzyska śmierci
- Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia
- Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1 - PREMIEROWO!

ENEMEF: NOC IGRZYSK ŚMIERCI odbędzie się 21 listopada (piątek) jednocześnie w 30 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Łódź, Olsztyn, Poznań Malta, Poznań 51, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Zgorzelec.

 

Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1

Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1

Akcja Science-Fiction Od lat: 12 123 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Bilety na „Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 1” już w sprzedaży

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

lofffofffciamkino

lofffofffciamkino

13.11.2014, 18:48:42

Kocham IŚ. Czytalam i sa super. Polecam!