Newsy

Bezpieczny Przedszkolak

Nowy projekt Multikina dla najmłodszych widzów

Multikino zaprasza grupy przedszkolne na seanse z serii BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK i spotkanie z policjantem, strażakiem lub ratownikiem medycznym.

Codziennie w głowach przedszkolaków pojawia się mnóstwo pomysłów na wspaniałe przygody. Czy każdy z nich jest bezpieczny? Warto z dziećmi porozmawiać o tym, jak powinna przebiegać pozbawiona zagrożeń zabawa. Nikt nie zrobi tego lepiej niż reprezentant służb bezpieczeństwa - policjant, strażak czy ratownik medyczny, który przeprowadzi prelekcję przed pokazem. Wszystkie wiadomości na pewno się utrwalą, kiedy przekażą je dzieciom ich ulubieni bohaterowie filmowi!

Uparta Basia ma tysiąc pomysłów na minutę. Przedszkolni widzowie wraz z charakterną dziewczynką z pewnością nauczą się niejednego!

Podobnie, jak w towarzystwie Kacpra i Emmy - podczas wycieczki do remizy strażackiej, ale i akcji ratunkowej mającej na celu odnalezienie zaginionej pluszowej Pani Królik.

Nawet w przypadku największych tarapatów mieszkańcy wybrzeża Zatoki Przygód mogą liczyć na niezawodny Psi Patrol. Co się wydarzy, gdy dzięki energii meteorytu nagle szczeniaki zyskają supermoce?

A skoro dzieci coraz częściej zaglądają do Internetu, przyda im się również spotkanie z Ralphem Demolką, podczas którego zdobędą informacje o cyberzagrożeniach i prostych metodach na ich unikanie.

Seanse z „Ralphem…” w ramach projektu Bezpieczny Przedszkolak dostępne od lutego 2019 r. (obowiązuje cena biletu szkolnego).

Zapraszamy na spotkanie wzbogacające małych widzów o moc wrażeń i sporą dawkę wiedzy o bezpieczeństwie!

Atrakcje w kinach:

Czechowice-Dziedzice

Multikino Czechowice-Dziedzice zaprasza wszystkie przedszkolaki na niesamowite spotkanie ze Strażą Pożarną, podczas którego dzieci dowiedzą się, jak bezpiecznie zachowywać się podczas wakacji, zarówno w domu, jak i nad morzem czy też w górach. Dzieci zobaczą sprzęt, którego strażacy używają do ratowania życia oraz gaszenia pożarów, a także będą mogli przymierzyć ich strój.

Cena za osobę to 12 zł, a opiekunów grup zapraszamy bezpłatnie.

Jaworzno

Zapraszamy na wyjątkowe spotkania, w czasie których przedszkolaki dowiedzą się, w jaki sposób mogą dbać o swoje bezpieczeństwo każdego dnia. Goście specjalni – strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Jaworznie lub policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie – opowiedzą także o swojej pracy, niezbędnym wyposażeniu i codziennych obowiązkach.

W celu ustalenia terminu spotkania zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 512 172 488 lub mailowego: [email protected]

Katowice

Serdecznie zapraszamy na niezwykłe spotkanie z funkcjonariuszami Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach. Strażacy, którzy spotkają się z dziećmi przed wybranymi seansami, mówić będą o bezpieczeństwie najmłodszych podczas wakacji. Porozmawiamy o tym, jak się bawić i nie wpaść w tarapaty.

Cena biletu to 12 zł od dziecka, natomiast opiekunów zapraszamy bezpłatnie.

W celu uzyskania dodatkowych informacji proszę o kontakt: 513 111 869.

Kielce

Zapraszamy na pasjonujące spotkanie z funkcjonariuszami Policji w Kielcach lub ratownikami medycznymi. Uczestnicy spotkania, przed wybranym seansem, dowiedzą się, jakie niebezpieczeństwa mogą na nich czyhać podczas wakacji. Ratownicy medyczni przedstawią dzieciom podstawowe zasady pierwszej pomocy, natomiast policjanci opowiedzą o zasadach bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym. Ponadto postaramy się uwrażliwić dzieci na niebezpieczne sytuacje, których powinny unikać oraz wyposażyć je we wskazówki dotyczące m. in. tego, jak powinny zachować się w kontakcie z obcą osobą.

Kraków

Zapraszamy wszystkie przedszkola na seanse w ramach „Bezpiecznego Przedszkolaka”. Wartością dodaną jest spotkanie z funkcjonariuszami Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Krakowie. Podczas spotkania dzieci uczą się właściwego korzystania z drogi. Wykorzystanie autochodzika, przenośnych znaków drogowych oraz sygnalizacji świetlnej pozwoli przedszkolakom wcielić się w rolę pieszych i kierowców. W sali kinowej można spotkać policyjny motocykl, cieszący się ogromnym zainteresowaniem wśród przedszkolaków. Nauka poprzez zabawę to dla najmłodszych nie tylko gwarancja miło spędzonego czasu, ale także lepiej przyswojonej wiedzy.

Łódź

Zapraszamy na niezwykłe spotkania z funkcjonariuszami Straży Miejskiej z Referatu Profilaktyki Społecznej, którzy przeprowadzą prelekcje przed wybranymi seansami. Tematem prelekcji będzie szeroko rozumiane bezpieczeństwo dzieci. Dzięki naszym gościom, dzieci dowiedzą się np. kim jest „obcy”.

Łódź

Zapraszamy na niezwykłe spotkania z funkcjonariuszami Straży Miejskiej z Referatu Profilaktyki Społecznej, którzy przeprowadzą prelekcje przed wybranymi seansami. Tematem spotkań będzie szeroko rozumiane bezpieczeństwo dzieci. Dzięki naszym gościom, dzieci dowiedzą się, np. kim jest „obcy” i jak zachowywać się w kontakcie z ludźmi, których nie znamy.

Lublin

Cieplejsze dni oraz ładna pogoda to powód do coraz częstszego spędzania czasu dzieci poza domami. Wraz z Lubelskim Oddziałem Prewencji, zapraszamy Państwa wraz z dziećmi do wzięcia udziału w akcji pt. "Bezpieczny Przedszkolak". Na naszych zajęciach dzieci spotkają się z policjantami i porozmawiają nt. bezpieczeństwa podczas zabaw na świeżym powietrzu, a także na różnego rodzaju wyjazdach i wycieczkach. Dzieci dowiedzą się w jaki sposób poradzić sobie, gdy się zgubią oraz do kogo można się zwrócić o pomoc.

Poznań 51

Multikino 51 zaprasza do udziału w seansach z cyklu Bezpieczny Przedszkolak. W dniach 8 maja oraz 19 czerwca przedszkolaki, przed projekcjami filmów dedykowanych specjalnie dla nich, spotkają się z funkcjonariuszem Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

W celu ustalenia godziny pokazu oraz repertuaru prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem
502 555 987.

Istnieje również możliwość organizacji seansu w innym terminie, niż podane.

Pruszków

Wakacje w mieście czy na wsi? Niebezpieczeństwo nam niegroźne! 

Zapraszamy na spotkanie z funkcjonariuszem policji lub straży pożarnej, który opowie o tym, jakich zasad należy przestrzegać podczas letniej przerwy, co można robić, a czego należy unikać.
Bezpieczny Przedszkolak = Bezpieczne wakacje.

Radom

Multikino Radom w ramach akcji „Bezpieczny przedszkolak” zaprasza na wyjątkowe spotkanie z przedstawicielami Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu. Policjanci przedstawią dzieciom zasady ruchu drogowego, pokażą jak ochronić się przed psami oraz opowiedzą o zasadach bezpiecznej zabawy. Maluchy w trakcie spotkanie dowiedzą się również, co robić w sytuacji zagrożenia i jak zachować się podczas kontaktu z obcym człowiekiem.

Rybnik

Multikino Rybnik oraz Straż Pożarna w Rybniku zapraszają na seanse w ramach projektu „Bezpieczny przedszkolak”. Zajęcia będą przeprowadzone przed wybranymi seansami.
W trakcie spotkań dzieci będą miały możliwość zobaczenia sprzętu, którego strażacy używają do ratowania życia. Dowiedzą się jak wygląda praca strażaka oraz jak bezpiecznie zachowywać się podczas wakacji. Będzie możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia.

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt: 513 111 939, [email protected]

Rzeszów

Multikino Rzeszów we współpracy ze służbami ratunkowymi zaprasza na specjalne zajęcia dotyczące bezpieczeństwa, które będą przeprowadzone przed wybranymi seansami. Spotkanie z policjantem, strażakiem czy ratownikiem medycznym to łatwy sposób, aby po pierwsze spełnić marzenia przedszkolaków, dla których to właśnie oni są pierwszymi bohaterami, a po drugie podnieść ich poziom wiedzy w zakresie bezpieczeństwa.  W trakcie tych  spotkań dzieci będą miały okazje poznać  pracę służb mundurowych,  ale także lub przede wszystkim dowiedzieć się, jak się zachować w trakcie sytuacji kryzysowych. Każdy z małych bohaterów na pewno z miłą chęcią zrobi sobie na pamiątkę zdjęcie z policjantem lub strażakiem.

W celu dokonania rezerwacji zajęć z przedstawicielami służb mundurowych wraz z filmem proszę  o kontakt: 513 111 955, [email protected]

Słupsk

Zapraszamy wszystkie przedszkola na seanse w ramach Mojej Pierwszej Wizyty w Kinie. Wartością dodaną będzie spotkanie z Edytą Żuk z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku, z którą wspólnie porozmawiamy o bezpieczeństwie, nie tylko w trakcie ferii czy wakacji, ale też na co dzień. W celu dokonania rezerwacji proszę o kontakt: 519 520 973.

Cena biletu to 12 zł od dziecka, opiekunów grupy zapraszamy bezpłatnie.

Włocławek

Multikino Włocławek oraz Komenda Miejska Policji we Włocławku, wspólnie zapraszają na seanse w ramach projektu BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK. Przed seansem odbędą się krótkie zajęcia profilaktyczne, podczas których dzieci będą miały okazję porozmawiać z funkcjonariuszem policji o zasadach dotyczących bezpieczeństwa, zarówno w okresie wakacji i ferii zimowych, jak i na co dzień.

W celu dokonania rezerwacji proszę o kontakt: 513 111 910.

Cena biletu to 12 zł od dziecka, opiekunów grup zapraszamy bezpłatnie.

Aby uzyskać szczegółowe informacje i zarezerwować wizytę w kinie należy skontaktować się z lokalnym specjalistą do spraw rezerwacji grupowych z przynajmniej dziesięciodniowym wyprzedzeniem.
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Bezpieczny Przedszkolak

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.