Newsy

Bezpieczny Przedszkolak

Nowy projekt Multikina dla najmłodszych widzów

Multikino zaprasza grupy przedszkolne na seanse z serii BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK i spotkanie z policjantem, strażakiem lub ratownikiem medycznym.

Codziennie w głowach przedszkolaków pojawia się mnóstwo pomysłów na wspaniałe przygody. Czy każdy z nich jest bezpieczny? Warto z dziećmi porozmawiać o tym, jak powinna przebiegać pozbawiona zagrożeń zabawa. Nikt nie zrobi tego lepiej niż reprezentant służb bezpieczeństwa - policjant, strażak czy ratownik medyczny, który przeprowadzi prelekcję przed pokazem. Wszystkie wiadomości na pewno się utrwalą, kiedy przekażą je dzieciom ich ulubieni bohaterowie filmowi!

Uparta Basia ma tysiąc pomysłów na minutę. Przedszkolni widzowie wraz z charakterną dziewczynką z pewnością nauczą się niejednego!

Podobnie, jak w towarzystwie Kacpra i Emmy - podczas wycieczki do remizy strażackiej, ale i akcji ratunkowej mającej na celu odnalezienie zaginionej pluszowej Pani Królik.

Nawet w przypadku największych tarapatów mieszkańcy wybrzeża Zatoki Przygód mogą liczyć na niezawodny Psi Patrol. Co się wydarzy, gdy dzięki energii meteorytu nagle szczeniaki zyskają supermoce?

A skoro dzieci coraz częściej zaglądają do Internetu, przyda im się również spotkanie z Ralphem Demolką, podczas którego zdobędą informacje o cyberzagrożeniach i prostych metodach na ich unikanie.

Seanse z „Ralphem…” w ramach projektu Bezpieczny Przedszkolak dostępne od lutego 2019 r. (obowiązuje cena biletu szkolnego).

Zapraszamy na spotkanie wzbogacające małych widzów o moc wrażeń i sporą dawkę wiedzy o bezpieczeństwie!

Atrakcje w kinach:

Bydgoszcz

Zapraszamy wszystkich fanów „Psiego Patrolu” na wyjątkowe październikowe spotkanie na wielkim ekranie! Proponujemy indywidualny seans dla grupy przedszkolnej. Dodatkowo, w naszej ofercie znajduje się również spotkanie z przedstawicielami służb mundurowych (Strażą Pożarną, Policją lub ratownikami medycznymi). Zapraszamy do kontaktu, w celu zrealizowania rezerwacji seansu lub uzyskania szczegółów wydarzenia.

Czechowice-Dziedzice

Serdecznie zapraszamy najmłodszych kinomanów na spotkanie ze strażakami, którzy opowiedzą nam trochę o bezpieczeństwie. Dowiemy się co robić, aby być bezpiecznym w domu, w lesie czy nad morzem, a po takiej wspaniałej lekcji zapraszamy na bajkę Basia, Basia 2 lub Psi Patrol. Cena za osobę 12 zł, a opiekunowie grup mają wstęp bezpłatny. W razie zainteresowania zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu: 513 111 951.

Elbląg

Multikino Elbląg zaprasza wszystkie przedszkolaki w październiku na niesamowite spotkania z policjantem lub ratownikiem medycznym przed projekcją bajeczek z serii „Psi Patrol”. Podczas spotkania dzieci dowiedzą się jak bezpiecznie zachowywać się podczas wycieczek, w domu czy na wakacjach i feriach zimowych.

Gdańsk

Multikino Gdańsk oraz Komenda Miejska Policji w Gdańsku wspólnie zapraszają na seanse w ramach projektu BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK. Przed seansem odbędą się krótkie zajęcia profilaktyczne, podczas których dzieci będą miały okazję porozmawiać z funkcjonariuszem policji o zasadach dotyczących bezpieczeństwa.

Cena biletu to 12 zł od dziecka, natomiast opiekunów zapraszamy bezpłatnie.

W celu ustalenia godziny pokazu oraz repertuaru prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 502 555 736.

Jaworzno

W październiku, a także listopadzie pojawia się niesamowita okazja do obejrzenia najnowszych odcinków „Psiego Patrolu” w Multikinie Jaworzno w ramach akcji Bezpieczny Przedszkolak. Przed pokazem filmowym odbędzie się spotkanie z funkcjonariuszem Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie lub przedstawicielem Straży Pożarnej. Podczas prelekcji nasi goście opowiedzą o tym, jak wygląda praca policjanta/strażaka, jaką oba te zawody niosą ze sobą odpowiedzialność oraz jak bezpiecznie zachowywać się w drodze do szkoły/przedszkola.
Termin wizyty mogą Państwo ustalić bezpośrednio mailowo: [email protected] lub telefonicznie: 512 172 488.

Katowice

Serdecznie zapraszamy na niezwykłe spotkanie z funkcjonariuszami Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach. Strażacy, którzy spotkają się z dziećmi przed wybranymi seansami, mówić będą o bezpieczeństwie najmłodszych. Porozmawiamy o tym, jak się bawić i nie wpaść w tarapaty.

Cena biletu to 12 zł od dziecka, natomiast opiekunów zapraszamy bezpłatnie.

W celu uzyskania dodatkowych informacji proszę o kontakt: 513 111 869.

Kielce

Zapraszamy na interesujące spotkanie z ratownikami medycznymi lub funkcjonariuszami Policji w Kielcach. Ratownicy medyczni przedstawią dzieciom podstawowe zasady pierwszej pomocy, natomiast policjanci opowiedzą o zasadach bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym. Ponadto postaramy się uwrażliwić dzieci na niebezpieczne sytuacje, których powinny unikać oraz wyposażyć je we wskazówki dotyczące m. in. tego, jak powinny zachować się w kontakcie z obcą osobą.

Koszalin

Multikino Koszalin zaprasza wszystkich przedszkolaków na seans „Psi Patrol” połączony z zabawą dotyczącą bezpieczeństwa. Dzieci dowiedzą się, jak prawidłowo poruszać się po centrum handlowym oraz po kinie i co zrobić, gdy się zgubią. Zastanowimy się wspólnie, kogo można nazwać godnym zaufania. Nauczymy się również najważniejszych numerów alarmowych!

Kraków

Zapraszamy wszystkie przedszkola na seanse w ramach „Bezpiecznego Przedszkolaka”. Wartością dodaną jest spotkanie z funkcjonariuszami Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Krakowie. Podczas spotkania dzieci uczą się właściwego korzystania z drogi. Wykorzystanie autochodzika, przenośnych znaków drogowych oraz sygnalizacji świetlnej pozwoli przedszkolakom wcielić się w rolę pieszych i kierowców. W sali kinowej można spotkać policyjny motocykl, cieszący się ogromnym zainteresowaniem wśród przedszkolaków. Nauka poprzez zabawę to dla najmłodszych nie tylko gwarancja miło spędzonego czasu, ale także lepiej przyswojonej wiedzy.

Łódź

Pouczające zajęcia dla najmłodszych w łódzkim kinie Multikino!

Wspólnie ze Strażą Miejską w Łodzi zapraszamy na zajęcia w ramach akcji BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK. Głównym punktem programu będzie spotkanie z funkcjonariuszami Straży Miejskiej, którzy przeprowadzą prelekcję przed pokazem filmowym. Goście w przestępny dla maluchów sposób, poruszą temat szeroko pojętego bezpieczeństwa dzieci. Po prelekcji wyświetlimy nowe odcinki filmu „Psi Patrol”.

Olsztyn

28.10.2019 r. o godz. 10:00 zapraszamy na pouczające spotkanie z funkcjonariuszem Policji, który porozmawia z przedszkolakami  na temat bezpieczeństwa podczas zabawy oraz w drodze do szkoły.

Poznań 51

Multikino 51 zaprasza do udziału w seansach z cyklu Bezpieczny Przedszkolak. W ramach projektu przedszkolaki obejrzą nowe odcinki bajki Psi Patrol. Przed seansem odbędzie się spotkaniem z funkcjonariuszem Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

W celu ustalenia godziny pokazu oraz repertuaru prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 502 555 987.

Poznań Malta

Specjalnie dla przedszkoli nowy „Psi Patrol” znów zawitał do kin. Zapraszamy na specjalne pokazy nowych odcinków w ramach projektu Bezpieczny Przedszkolak. Przed seansem odbędzie się spotkanie ze strażakiem – Kamilem Skarżyńskim z Ochotniczej Straży Pożarnej z Poznańskiej Głuszyny.

Pokaz odbędzie się 30.10.2019 o godzinie 10:00.

Serdecznie zapraszamy!

Poznań Stary Browar

Multikino Stary Browar zaprasza wszystkie przedszkola do udziału w seansach z cyklu Bezpieczny Przedszkolak. W ramach projektu przedszkolaki obejrzą nowe odcinki animacji „Psi Patrol”. Przed seansem odbędzie się spotkaniem z funkcjonariuszem Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

W celu ustalenia godziny pokazu oraz repertuaru prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 513 111 929.

Pruszków

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z funkcjonariuszem Straży Pożarnej, który opowie dzieciom o tym, jak zachować bezpieczeństwo podczas zbliżającej się przerwy świątecznej i ferii zimowych.

Radom

Multikino Radom w ramach akcji „Bezpieczny przedszkolak” zaprasza na wyjątkowe spotkanie z przedstawicielami Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu. Policjanci przedstawią dzieciom zasady ruchu drogowego, pokażą jak ochronić się przed psami oraz opowiedzą o zasadach bezpiecznej zabawy. Maluchy w trakcie spotkania dowiedzą się również, co robić w sytuacji zagrożenia i jak zachować się podczas kontaktu z obcym człowiekiem.

Rumia

24.10 o godzinie 10:30 Multikino Rumia oraz Straż Miejska w Rumi zapraszają na spotkanie w ramach programu „Bezpieczny przedszkolak”, po którym odbędzie się projekcja bajek z serii „Psi Patrol”. Przed pokazem filmowym dzieci będą uczestniczyć w prelekcji dotyczącej zasad  bezpieczeństwa w domu oraz na podwórku.

Rybnik

Multikino Rybnik oraz Straż Pożarna w Rybniku zapraszają na seanse w ramach projektu Bezpieczny Przedszkolak. Zajęcia będą przeprowadzone przed wybranymi seansami.
W trakcie spotkań dzieci będą miały możliwość zobaczenia sprzętu, którego strażacy używają do ratowania życia. Dowiedzą się jak wygląda praca strażaka. Będzie możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia.

W celu dokonania rezerwacji proszę o kontakt: 513 111 939, [email protected]

Rzeszów

Multikino Rzeszów wraz z Komendą  Miejską Policji w Rzeszowie zapraszają przedszkolaki na zajęcia dotyczące zasad bezpieczeństwa w domu, przedszkolu i na drodze. W ramach zajęć dzieci będą mogły zobaczyć najnowszą część bajki „Psi Patrol”. 

Istnieje możliwość spotkania również ze strażakiem oraz ratownikiem medycznym. Termin dla zainteresowanych grup – do ustalenia.

Słupsk

Zapraszamy wszystkie przedszkola na nowe przygody „Psiego Patrolu” w ramach Mojej Pierwszej Wizyty w Kinie,. Wartością dodaną przed seansem będzie spotkanie z Edytą Żuk z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku, z którą porozmawiamy o bezpieczeństwie nie tylko w trakcie ferii czy wakacji, ale też na co dzień. W celu dokonania rezerwacji proszę o kontakt: 519520973. 

Cena biletu to 12 zł od dziecka, opiekunów grupy zapraszam bezpłatnie.

Sopot

Multikino Sopot oraz Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Sopocie wspólnie zapraszają na seanse w ramach projektu BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK. Przed seansem odbędą się krótkie zajęcia profilaktyczne, podczas których dzieci będą miały okazję porozmawiać z funkcjonariuszem straży pożarnej i poznać zasady dotyczące bezpieczeństwa na co dzień.

Tychy

Serdecznie zapraszam na pokaz animacji „Psi Patrol” w ramach projektu Bezpieczny Przedszkolak. Spotkanie rozpocznie się prelekcją, którą przeprowadzi  sierż. szt. Agnieszka Semik. Nasi najmłodsi widzowie dowiedzą się, co robić w sytuacjach, które zagrażają ich bezpieczeństwu oraz będą mieli okazję poznać prawdziwych policjantów! Spotkanie odbędzie się 31.10.219 o godzinie 10:00.

Warszawa Młociny

Multikino Młociny zaprasza wszystkie przedszkolaki na seans Psi Patrol poprzedzony niesamowitym spotkaniem ze Strażą Miejską, które będzie miało miejsce 31 października. Tego dnia najmłodsi widzowie będą mieli okazję dowiedzieć się, w jaki sposób mogą dbać o swoje bezpieczeństwo każdego dnia i nauczą się podstawowych zasad obowiązujących w ruchu drogowym. Niewątpliwie spotkanie z funkcjonariuszami publicznymi będzie dla małych kinomanów rozwijającym doświadczeniem.

Cena za osobę to 12 zł, a opiekunów grup zapraszamy bezpłatnie.

W celu dokonania rezerwacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 538 236 373 lub mailowego: [email protected]

Warszawa Targówek

W ramach projektu „Bezpieczny Przedszkolak” Multikino Targówek wraz z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Warszawie zapraszają na lekcję o bezpieczeństwie. Podczas spotkania z najmłodszymi  omówimy w przystępnej formie tematy bezpiecznej zabawy, bezpieczeństwa w życiu codziennym oraz tego, jak bezpiecznie korzystać z Internetu.

Warszawa Wola

Wraz z policjantką Moniką Rojek zapraszamy naszych najmłodszych widzów na seanse z serii „Bezpieczny przedszkolak”. Podczas spotkania dzieci będą miały okazję obejrzeć swoją ulubioną bajkę, ale również porozmawiać z policjantką na temat zasad bezpiecznego poruszania się po drodze, jak i innych miejscach publicznych.

Warszawa Złote Tarasy

Podczas spotkania z policjantem lub przedstawicielem Straży Pożarnej dzieci dowiedzą się, jak postępować w sytuacjach zagrożenia. Poznają sposoby udzielania pierwszej pomocy oraz dowiedzą się, jakie służby powiadomić podczas niebezpiecznych sytuacji. Dzieciaki będą mogły zadawać nurtujące je pytania. Dodatkową atrakcją będzie zwiedzanie kina w miejscach niedostępnych dla klientów. Uczestnicy odwiedzą pomieszczenia projekcyjne, gdzie zobaczą, jak odtwarzane są filmy oraz poznają krótką historię projekcji filmowych. Dodatkowo odwiedzimy zaplecze popcorn baru, gdzie dowiemy się, jak robi się kinowy popcorn.

Włocławek

Zapraszamy wszystkie grupy przedszkolne na projekt BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK, realizowany w Multikinie we Włocławku. Spotkanie odbędzie się z policjantem z Komendy Miejskiej lub strażnikiem miejskim. Tematem spotkania będzie zagadnienie: czy wszystkim możemy zaufać? Dzięki naszym gościom, dzieci dowiedzą się, kim jest „nieznajomy” i jak należy się zachowywać w kontakcie z ludźmi, których nie znamy. Dodatkowo będziemy utrwalać sobie wszelkie komunikaty poprzez zabawy dydaktyczne: 

  • Kto mi pomoże?

  • Dzieci, dzieci do domu!

  • Swoi i obcy.

W celu dokonania rezerwacji proszę o kontakt: 513 111 910.

Cena biletu to 12 zł od dziecka, opiekunów grup zapraszamy bezpłatnie.

Wrocław Pasaż

Zapraszamy najmłodszych na spotkanie z Anią Chmurą, funkcjonariuszką wrocławskiej Straży Miejskiej, która ma za sobą niejedno spotkanie z niebezpieczeństwem! Prelegentka opowie, jak należy się zachować, jeśli grozi nam coś złego, o tym co może spotkać nas w Internecie i jak zachować ostrożność, nie rezygnując z dobrej zabawy. To wszystko zakończone jest idealnie dobranym blokiem bajek, na którym przedszkolaki mogą zobaczyć wcześniej omawiane zagadnienia.

Zabrze

Multikino Zabrze oraz przedstawiciele z Komisariatu Policji zapraszają na seanse w ramach projektu „Bezpieczny przedszkolak”. Spotkania odbędą się  przed seansem „Psiego Patrolu”.
W trakcie spotkań dzieci będą miały możliwość porozmawiania o pracy policjanta oraz o tym, jak zachować się w różnych sytuacjach np. jakie niebezpieczeństwa mogą nas spotkać na drodze czy na placu zabaw.

W celu dokonania rezerwacji proszę o kontakt przynajmniej z 2-tygodniowym wyprzedzeniem.

Telefon kontaktowy: 513 111 942 lub e-mail: [email protected]

Zgorzelec

Zapraszamy przedszkolaki na nowe odcinki „Psiego Patrolu” do Multikina Zgorzelec. Seans poprzedzi spotkanie z policjantem Andrzejem Wużyńskim. Chętnie opowie dzieciom o plusach i minusach swojej odpowiedzialnej. Zachęci również do zabawy w rozróżnianiu bezpiecznych i niebezpiecznych sytuacji w życiu oraz opowie o bezpiecznej drodze do szkoły, do której niedługo każdy przedszkolak pójdzie.

Aby uzyskać szczegółowe informacje i zarezerwować wizytę w kinie należy skontaktować się z lokalnym specjalistą do spraw rezerwacji grupowych z przynajmniej dziesięciodniowym wyprzedzeniem.
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Bezpieczny Przedszkolak

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.