Newsy

Bezpieczny Przedszkolak

Nowy projekt Multikina dla najmłodszych widzów

Multikino zaprasza grupy przedszkolne na seanse z serii BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK i spotkanie z policjantem, strażakiem lub ratownikiem medycznym.

Codziennie w głowach przedszkolaków pojawia się mnóstwo pomysłów na wspaniałe przygody. Czy każdy z nich jest bezpieczny? Warto z dziećmi porozmawiać o tym, jak powinna przebiegać pozbawiona zagrożeń zabawa. Nikt nie zrobi tego lepiej niż reprezentant służb bezpieczeństwa - policjant, strażak czy ratownik medyczny, który przeprowadzi prelekcję przed pokazem. Wszystkie wiadomości na pewno się utrwalą, kiedy przekażą je dzieciom ich ulubieni bohaterowie filmowi!

Uparta Basia ma tysiąc pomysłów na minutę. Przedszkolni widzowie wraz z charakterną dziewczynką z pewnością nauczą się niejednego!

Podobnie, jak w towarzystwie Kacpra i Emmy - podczas wycieczki do remizy strażackiej, ale i akcji ratunkowej mającej na celu odnalezienie zaginionej pluszowej Pani Królik.

Nawet w przypadku największych tarapatów mieszkańcy wybrzeża Zatoki Przygód mogą liczyć na niezawodny Psi Patrol. Co się wydarzy, gdy dzięki energii meteorytu nagle szczeniaki zyskają supermoce?

A skoro dzieci coraz częściej zaglądają do Internetu, przyda im się również spotkanie z Ralphem Demolką, podczas którego zdobędą informacje o cyberzagrożeniach i prostych metodach na ich unikanie.

Seanse z „Ralphem…” w ramach projektu Bezpieczny Przedszkolak dostępne od lutego 2019 r. (obowiązuje cena biletu szkolnego).

Zapraszamy na spotkanie wzbogacające małych widzów o moc wrażeń i sporą dawkę wiedzy o bezpieczeństwie!

Atrakcje w kinach:

Radom

24 maja o godzinie 9:30 oraz 4 czerwca o godzinie 10:00 odbędą się pokazy ekranizacji dziecięcego hitu książkowego "Basia" w ramach akcji Bezpieczny przedszkolak. Przed pokazem dzieci spotkają się z przedstawicielem Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu, który poprowadzi warsztaty dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym, w szkole oraz w domu.

Czechowice-Dziedzice

Multikino Czechowice-Dziedzice zaprasza wszystkie przedszkolaki na przedwakacyjne spotkanie w kinie. Spotkamy się razem ze strażakami, którzy przypomną nam zasady bezpieczeństwa podczas wakacji w domu, w górach, nad wodą oraz w lesie. Będzie okazja pooglądać, poprzymierzać oraz dowiedzieć się jak działa sprzęt, który wykorzystują każdego dnia do niesienia pomocy poszkodowanym i zagrożonym.

Koszalin

Multikino Koszalin i studentka pielęgniarstwa zapraszają na wyjątkową lekcję w kinie w ramach akcji Bezpieczny przedszkolak. Przed seansem filmowym dzieci będą miały okazję dowiedzieć się od specjalisty w jaki sposób należy przygotować się do wakacji oraz nauczą się podstawowych zasad pierwszej pomocy. Dzieci zobaczą także jak wygląda apteczka i dowiedzą się, co powinno się w niej znajdować. Podczas wspólnej zabawy nauczymy maluchy jak korzystać z numerów alarmowych i jakie informacje powinno się przekazać dyspozytorowi podczas takiej rozmowy.

Łódź

Multikino Łódź oraz strażak Państwowej Straży Pożarnej wspólnie zapraszają na unikatowe zajęcia profilaktyczne dla najmłodszych z pokazem filmu "Strażak Sam: Uwaga kosmici!". Przed pokazem filmowym pan Jakub Socha powie dzieciom, jak powinny się zachowywać by nie stwarzać niebezpieczeństwa zaprószenia ognia. Strażak przybędzie do nas w mundurze, co niewątpliwie sprawi, że dzieci na długo zapamiętają nie tylko jego, ale również ostrzeżenia, które przekaże.

Termin pokazu: 29.05.2018, godz. 11:00

Cena biletu: 12 zł/os.

Opiekunów grup zapraszamy bezpłatnie (na 5 dzieci 1 bilet gratis dla opiekuna)

Olsztyn

Multikino Olsztyn zaprasza grupy przedszkolne na spotkanie przed seansem filmowym "Psi Patrol" w dniu 28.05.2018 r. o godz. 9:45. Gościem specjalnym będzie przedstawiciel Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, który porozmawia z dziećmi na temat bezpieczeństwa podczas zabaw. 

Rumia

Już 29.05.2018r. o godzinie 10:00 zapraszamy na niezapomnianą lekcję bezpieczeństwa przed pokazem filmu „Basia”. Przedszkolaki będą uczestniczyć w prelekcji dotyczącej zachowania bezpieczeństwa podczas wypoczynku wakacyjnego, którą przeprowadzą przedstawiciele Straży Miejskiej w Rumi.

Tychy

W dniach 28-30 maja w Multikinie Tychy czekają na naszych najmłodszych gości odpowiednio przygotowane prelekcje i atrakcje na temat bezpieczeństwa w czasie nadchodzących wakacji.  Prowadzone przez Komendę Miejską Policji oraz Państwową Straż Pożarną w Tychach lekcje mogą być nie lada niespodzianką dla Państwa podopiecznych, a seans filmowy – wielką kinową przygodą!

Cena biletu: 12 zł, oferta dotyczy grup min. 15-osobowych.

Serdecznie zapraszamy!

Aby uzyskać szczegółowe informacje i zarezerwować wizytę w kinie należy skontaktować się z lokalnym specjalistą do spraw rezerwacji grupowych z przynajmniej dziesięciodniowym wyprzedzeniem.
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Bezpieczny Przedszkolak

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.