Newsy

Bezpieczny powrót do Multikina!

Ruszają pierwsze projekcje filmów, a wraz z nimi rozpoczynamy dla Was kampanię edukacyjną dotyczącą „Bezpiecznego powrotu do Multikina”, w którą zaangażował się lek. Łukasz Durajski.

Czy wiedzieliście, że w okresie pandemii widzowie na całym świecie odwiedzili ponad 100 milionów razy sale kinowe, a mimo to żadne kino nie było ogniskiem epidemii koronawirusa? Jeśli nie, to właśnie dzięki naszej kampanii poznacie takie fakty! Chcemy w oparciu o analizy i badania prowadzone na całym świecie pokazać Wam, że kino jest miejscem bezpieczniejszym niż inne zamknięte obiekty, w których spędzamy wolny czas.

Do współpracy zaprosiliśmy lek. Łukasza Durajskiego - członka American Academy of Pediatrics (AAP) oraz Krajowego Komitetu Weryfikacyjnego ds. Eliminacji Odry i Różyczki. Ponadto lek. Durajski prowadzi blog www.doktorekradzi.pl oraz kanał na YouTube o tej samej nazwie. Nasz ekspert w specjalnie przygotowanym spocie pokazuje scenariusz bezpiecznej wizyty w kinie. Zobaczcie, o czym musicie pamiętać wybierając się na premierowy seans w Multikinie!