Newsy

Bezpieczne wakacje w Multikinie

Przygotujmy się na bezpieczne spędzanie wakacji w Multikinie – warsztaty, spotkania, animacje we współpracy z Policją, Strażą Miejska oraz Strażą Pożarną.

Zapraszamy wszystkie szkoły oraz grupy zorganizowane na wyjątkowe spotkania w Multikinie w maju i czerwcu. Dzięki współpracy z Policją, Strażą Miejska oraz Strażą Pożarną przygotowaliśmy w wybranych kinach warsztaty i spotkania uświadamiające zagrożenia i niebezpieczeństwa mogące spotkać młodych ludzi podczas przerwy wakacyjnej. 

Mamy nadzieję, że specjalnie wyselekcjonowany i dobrany repertuar filmowy, związany z tematyką aktualnych zagrożeń i bezpieczeństwem podczas dłuższych przerw wakacyjnych, oraz pouczające spotkanie z przedstawicielem służb ratunkowych przyczynią się do zwiększenia świadomości uczniów i ich większej rozważności podczas wyczekiwanych wakacji.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu ze specjalistami ds. rezerwacji grupowych.

atrakcje w kinach

Łódź

Pouczające zajęcia dla najmłodszych w łódzkim kinie Multikino!

Wspólnie ze Strażą Miejską w Łodzi zapraszamy na zajęcia w ramach akcji BEZPIECZNE WAKACJE. Głównym punktem programu będzie spotkanie z funkcjonariuszami Straży Miejskiej, którzy przed pokazem filmowym opowiedzą o bezpieczeństwie i odpowiedzialności podczas wakacyjnych wypraw w nieznane.

Zajęcia profilaktyczne – STOP UZALEŻNIENIOM!

Natomiast z Komendą Wojewódzką Policji w Łodzi zastanowimy się: co młodzież powinna wiedzieć na temat narkotyków i dopalaczy? Czy „pierwsza próba” może skończyć się uzależnieniem? Będziemy rozmawiać na te i inne pytania po to, by każda letnia przygoda mogła stać się pięknym opowiadaniem, a nie strasznym wspomnieniem.

Zajęcia profilaktyczne – HEJT? NIE!!

Również z policjantami poprowadzimy zajęcia, których celem będzie uświadomienie młodzieży zasad prawnych i moralnych obowiązujących w wypowiedziach internetowych, a także edukacja na temat zagrożeń związanych z używaniem Internetu.

Rzeszów

Multikino Rzeszów wraz z Komendą  Miejską Policji w Rzeszowie zapraszają dzieci i młodzież na zajęcia dotyczące bezpieczeństwa oraz na zajęcia dotyczące profilaktyki uzależnień przed wybranymi seansami.

O zasadach bezpieczeństwa warto pamiętać nie tylko w trakcie wakacji, ale i przez cały rok. Młodzi widzowie będą mieli szansę, aby przygotować się do radosnego, ale przede wszystkim rozważnego wypoczynku.

Zabrze

Wakacje to czas rozluźnienia i zabawy, jednak nie wolno zapomnieć o zasadach bezpieczeństwa. Z tego powodu Multikina Zabrze wspólnie  z Komedą Miejską Policji w Zabrzu zapraszają uczniów klas V-VII w dniu 13.06.2019 o godz.10:00 na prelekcję dotyczącą bezpiecznych wakacji. Po spotkaniu odbędzie się pokaz filmu „Pokemon. Detektyw Pikachu”.

Komentarze

Dodaj swój komentarz do Bezpieczne wakacje w Multikinie

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.