Basia – ulubiona bohaterka kilkulatków wraca do Multikina już w ten weekend.

Od 6 kwietnia na weekendowych Porankach dla najmłodszych zaprezentujemy premierową serię animowaną na podstawie książek Zofii Staneckiej.

“Jestem Basia, mam pięć lat, w paski humor, w paski świat!” - serialową piosenkę nucimy już od tygodni, a to oznacza, że premiera “Basi 2” już nadchodzi! Chcecie zobaczyć, co tym razem czeka naszą ulubioną pięciolatkę? Zapraszamy na weekendowe Poranki dla najmłodszych – już od 6 kwietnia!

Od 6 kwietnia „Basia 2” zawita na ekrany kin sieci Multikino – nowe odcinki serii animowanej będą prezentowane w ramach weekendowych poranków oraz projektu dla przedszkoli „Moja Pierwsza Wizyta w Kinie”. Zestaw zawierać będzie cztery epizody z życia Basi, które do tej pory nie były nigdzie udostępniane. Reżyserzy serialu, Marcin Wasilewski i Łukasz Kacprowicz, zachowali styl rysunków i poczucie humoru charakterystyczne dla książek o Basi (napisanych przez Zofię Stanecką i ilustrowanych przez Mariannę Oklejak). Pokazują w nim świat z perspektywy pełnej ciekawości pięciolatki – widzowie i czytelnicy kochają Basię za to, że jest zwykłą dziewczynką, z którą może utożsamić się każde dziecko, a z perypetiami Mamy i Taty – każdy rodzic.

Szczegóły i bilety – tutaj.

Poranki: Basia 2

Poranki: Basia 2

45 min

Więcej o filmie

720 osób chce zobaczyć

Komentarze

Dodaj swój komentarz do Basia – ulubiona bohaterka kilkulatków wraca do Multikina już w ten weekend.

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.