Newsy

"Baranek Shaun Film. Farmageddon" | Zobacz PRZED PREMIERĄ

Kosmata przygoda dla całej rodziny

Zaczynał jako drugoplanowa postać w arcyzabawnym "Goleniu owiec", a skończył jako bohater serialu oraz filmów animowanych. Baranek Shaun to jednak naprawdę łebski zwierzak. Jego najnowsze przygody możecie obejrzeć przedpremierowo już w najbliższy weekend!

Ale kosmos! Na farmie baranka Shauna ląduje statek kosmiczny, którego pasażerką jest Lu-La - przybyszka z odległej galaktyki dysponująca supermocami oraz nieodpartym urokiem osobistym. Shaun postanowi pomóc kosmitce w powrocie do domu, ale będzie to dość trudne z agentami tajnej organizacji na karku! Jeśli coś pójdzie nie tak, to farmę czeka farmageddon, stawka jest więc naprawdę wysoka. Kosmaci kosmici są jednakże tak bardzo uroczy...
"Baranek Shaun Film. Farmageddon" to najnowsza plastelinowa produkcja z urocznym zwierzakiem, dla którego rodzima farma jest najważniejsza. To idealna propozycja na rodzinny wypad do kina! Dobrze bawić będą się nawet najstarsi widzowie - film naszpikowany jest odniesieniami do klasycznych produkcji science-fiction. Choć premiera dopiero za tydzień, to już w najbliższy weekend 2-3 listopada zapraszamy na pokazy przedpremierowe animowanej komedii "Baranek Shaun Film. Farmageddon". Szczegóły sprawdzicie w repertuarach dla poszczególnych kin. Do zobaczenia na kosmatych seansach!
Baranek Shaun Film. Farmageddon

Baranek Shaun Film. Farmageddon

Animowany Familijny Komedia Od lat: b.o. 87 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do "Baranek Shaun Film. Farmageddon" | Zobacz PRZED PREMIERĄ

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.