Newsy

Bajkowa jesień w Multikinie

Sprawdź, na co warto wybrać się z dzieckiem do kina!

Jeszcze nie tak dawno temu polecaliśmy Wam filmy dla dzieciaków w każdym wieku, które warto obejrzeć w wakacje. Lista wcale nie straciła na aktualności, bo wymienione w artykule tytuły wciąż możecie znaleźć na ekranach Multikina, ale ani się obejrzeliśmy, a przyszła jesień i przyniosła nowe propozycje dla Was i Waszych pociech. Zapewniamy, że we wrześniu i październiku dzieci na pewno nie będą się nudzić… Przynajmniej nie w kinie. Poniżej znajdziecie listę filmów, na które warto wybrać się do nas z całą rodziną. Zapraszamy!

Biały kieł (premiera 7 września)

Miłośnicy psów i ekranizacji kultowej literatury nie mogą przegapić tego tytułu! „Biały kieł” to film, który powstał na podstawie przetłumaczonej na niemal 100 języków powieści Jacka Londona, a swoją premierę miał na tegorocznym festiwalu w Soundance.

Biały kieł jest uroczym szczeniakiem, łączącym w sobie geny psie i wilcze. Dzięki takiej mieszance rodowodów jest przyjacielski, ale też wyjątkowo odporny na trudne warunki panujące na północy Ameryki. Niestety pewnego dnia pies gubi się. Zdezorientowanego Białego Kła odnajduje wódz plemienia indiańskiego i bez zastanowienia przygarnia do swojej wioski. Dzięki kontaktowi z rdzennymi mieszkańcami Stanów Zjednoczonych szczeniak dorasta w atmosferze szacunku do tradycji i swoich współtowarzyszy. Niestety pewnego dnia, w wyniku zaskakujących zdarzeń pies trafia w niepowołane ręce. Od tej pory jego losy zaczynają się coraz bardziej gmatwać. Ale nic straconego, bo dzięki trudnym doświadczeniom Biały Kieł odkryje w końcu prawdziwą naturę i znajdzie swoje miejsce w świecie.

Zegar czarnoksiężnika (premiera 21 września)

Po śmierci rodziców nastoletni Lewis trafia pod opiekę ekscentrycznego wuja. Kuzyn mieszka w rezydencji na uboczu, która u młodego sieroty budzi lęk zmieszany z zaciekawieniem.  Bardzo szybko okaże się, że domostwo skrywa wiele sekretów. Jednym z największych jest obecność w jego murach zegara, będącego elementem odprawianej przez wujka czarnej magii. Ten, kto odnajdzie odmierzający czas mechanizm, powstrzyma nadchodzącą  apokalipsę.

„Zegar czarnoksiężnika” to prawdziwa uczta dla oczu i doskonała zabawa dla całej rodziny. A do tego w arcy-magicznych rolach wystąpili tam Cate Blanchett i Jack Black.

Mała stopa (premiera 28 września)

Co by było, gdyby wywrócić legendę o Yeti do góry nogami? Jak zachowałby się przedstawiciel tego gatunku, gdyby po raz pierwszy w życiu napotkał na swojej drodze nieznaną dotąd istotę – człowieka?

Te pytania stanowią punkt wyjścia dla zwariowanej historii „Małej stopy”. Chłopiec znaleziony pewnego dnia przez Yeti wzbudza poruszenie w wiosce zamieszkanej przez włochate stwory. Chwilowa euforia szybko jednak wywołuje zastanowienie i lęk przed tym, co jeszcze może znajdować się poza granicami bezpiecznej osady…

Dla niecierpliwych: Na pokazy przedpremierowe „Małej stopy” zapraszamy Was już 22 i 23 września do Multikina!

Hotel Transylwania 3'>Hotel Transylwania 3 (premiera 12 października)

Po długich miesiącach oczekiwań upiorna rodzinka powraca w końcu na ekrany kin! Tym razem Paka Draka wybierze się na zasłużony urlop. Rejs ekskluzywnym statkiem wydaje się być idealnym sposobem spędzania wolnego czasu, jednak – jak to we współczesnych bajkach bywa - nie wszystko układa się tak gładko, jak można by się było spodziewać. Kłopoty zaczną się na dobre w momencie, kiedy Drak zadurzy się po uszy w atrakcyjnej pani kapitan. Zakochany jak nastolatek nawet nie spodziewa się, że kobieta skrywa pewien mroczny sekret, który może zagrozić wszystkim żyjącym na świecie potworom…

Dla niecierpliwych: Na pokazy przedpremierowe „Hotelu Transylwania 3” zapraszamy Was w dwa weekendy – 29 i 30 września oraz 6 i 7 października.

Jeśli zaciekawiła Was któraś z naszych propozycji, pamiętajcie, że każdy z filmów obejrzycie w Multikinie taniej, dzięki naszej megakarcie rodzinnej – Rodzina do kina. Szczegółów promocji szukajcie tutaj: https://multikino.pl/rodzina

 

Katarzyna Domagalska

Biały Kieł

Biały Kieł

Animowany Familijny Przygodowy Od lat: 7 88 min

Więcej o filmie
Zegar czarnoksiężnika

Zegar czarnoksiężnika

Fantasy Familijny Przygodowy Od lat: 12 105 min

Więcej o filmie
Mała stopa

Mała stopa

Animowany Familijny Przygodowy Od lat: b.o. 96 min

Więcej o filmie
Hotel Transylwania 3

Hotel Transylwania 3

Animowany Familijny Komedia Od lat: b.o. 97 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Bajkowa jesień w Multikinie

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Marzena

Marzena

17.09.2018, 21:33:40

Napewno skorzystam z ofert