Recenzje

"Bad Boy": Vega wraca w starym stylu

Kobiety wolą niegrzecznych chłopców

Ostre akcje i mocne teksty: "Bad Boy" Patryka Vegi debiutuje w kinach już w najbliższy piątek! Tym razem niepokorny reżyser przeniknął do piłkarskiego półświatka. Podobnie jak poprzednie produkcje Vegi, tak i ten film zainspirowały prawdziwe wydarzenia, jak np. przejęcie Wisły Kraków przez Jakuba Meresińskiego. Tym samym na ekranie zobaczymy nie tylko zadymy i kibolskie ustawki, ale także rozgrywki na najwyższych szczeblach władzy. Fabuła opiera się na konflikcie dwóch braci - Piotr (Maciej Stuhr) jest policjantem, zaś Paweł (Antoni Królikowski) to pospolity rzezimieszek. Mimo wszystko braterska więź jest między mężczyznami bardzo silna do czasu, aż... Paweł odbije Piotrowi jego dziewczynę Olę (Katarzyna Zawadzka). Od tego momentu Paweł będzie chciał przejąć władzę nad największym klubem w mieście, a Piotr zrobi wszystko, by powstrzymać brata. 
"Bad Boy" to nie tylko wciągająca fabuła, ale także popisowe role topowych polskich aktorów. Wspomniani Maciej Stuhr i Antoni Królikowski są świetni. Vega rzucił promując "Bad Boy" tekst o tym, że Królikowski przypomina mu Leonardo DiCaprio. Mało w tym przesady. Na drugim planie bryluję Andrzej Grabowski i Małgorzata Kożuchowska. Odpowiednio jako policjant i prokurator prowadzą swoje role z werwą i pazurem. Na uznanie zasługuje także Piotr Stramowski. Jako przywódca kibolskiego gangu, amator win o pseudonimie "Twardy", jest ucieleśnieniem narkotycznego koszmaru. W mniejszych rolach pojawiają się również... Kamil Grosicki i Sławomir Peszko, rzecz jasna w rolach piłkarzy.

Możemy być pewni, że w "Bad Boy" teksty będą mocne, a akcja będzie intensywna. Patryk Vega odcina się od niektórych swoich poprzednich produkcji i zapowiada, że jego najnowszy film jest także odrodzeniem jego jako reżysera. Takie deklaracje nie biorą się znikąd! "Bad Boy" na ekranach Multikina zadebiutuje już w najbliższy piątek 21 lutego. Do zobaczenia na murawie!
Bad Boy

Bad Boy

Dramat Sportowy Od lat: 15 100 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do "Bad Boy": Vega wraca w starym stylu

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.