Newsy

Arkadiusz Jakubik zabójczo przystojnym trollem

Użyczał już głosu w takich animacjach, jak „Muppety”, „Madagaskar” czy „Gdzie jest Nemo?”. Arkadiusz Jakubik to nie tylko zaprawiony aktor filmów fabularnych, ale i człowiek, który kocha produkcje dla dzieci. Z wielką przyjemnością przyjął propozycję podłożenia głosu pod jedną z postaci w ekranizacji najpiękniejszej baśni Hansa Christiana Andersena pt.: „Królowa Śniegu.

Jaki to bohater? Najlepiej jak Arek opowie o nim sam: „W filmie „Królowa Śniegu” gram bardzo fajną postać - trolla. Jest on kochaną postacią. Najpierw oczywiście jest zły, niedobry, ale potem przechodzi przemianę. Fantastyczna postać! Może przez chwilę myślałem, że zagram jakiegoś pięknego księcia. No ale... umówmy się, wiemy, jak wyglądam.”
 
Aktor zapałał sympatią nie tylko do granej przez siebie postaci, ale również do całego filmu: „Ta animowana adaptacja „Królowej Śniegu” to bardzo fajny, przyjemny film oparty na klasycznej bajce Andersena. Jest ona uwspółcześniona, więc myślę, że rodzice, którzy przyjdą na ten film ze swoimi małymi pociechami, będą bardzo zadowoleni.” – mówi.
 
Wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się dzięki jakim magicznym cechom wyglądu czy charakteru Arek Jakubik wygrał casting i dostał rolę zabójczo przystojnego trolla, zapraszamy do zapoznania się z poniższym materiałem.„Królowa Śniegu” w kinach od 26 grudnia.

Pełna magii i humoru przygodowa animacja dla całej rodziny na podstawie jednej z najpiękniejszych baśni Hansa Christiana Andersena.

Zła Królowa Śniegu zamierza zmrozić serca wszystkich ludzi i pozbawić ich emocji. Jeżeli ten niecny plan się powiedzie, artyści i sztuka na całym świecie znikną, a ludzie zapomną, czym są miłość, przyjaźń i dobro. Jednak magiczne lustro Królowej podpowiada, że Gerda i Kai, dzieci słynnego mistrza wyrobów ze szkła, mają moc, by pokrzyżować jej podłe plany. Sługom Królowej udaje się zwabić chłopca i porwać go do lodowej krainy. Mała i odważna Gerda, wraz z przyjaciółmi, wyrusza w magiczną podróż prosto do pięknego i niebezpiecznego świata zimy i mrozu, aby uratować brata i powstrzymać okrutną Królową.

 

Źródło: Kino Świat

Muppety: Poza prawem - napisy

Muppety: Poza prawem - napisy

Familijny Komedia Od lat: b.o. 112 min

Więcej o filmie
Muppety: Poza prawem

Muppety: Poza prawem

Familijny Komedia Od lat: b.o. 112 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Arkadiusz Jakubik zabójczo przystojnym trollem

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

AMM1978

AMM1978

27.12.2013, 16:17:33

Jeden z moich ulubionych aktorów, niezapomniany we wszystkich rolach u Smarzowskiego!