Newsy

ANTYWALENTYNKI znowu w MULTIKINIE!

Kultowy maraton grozy powraca!

Zakochanie? Gdzie tam! W Multikinie preferujemy OPĘTANIE! Jak co roku mamy idealną propozycję dla wszystkich zmęczonych słodziutkimi, różowymi Walentynkami. Komedie romantyczne niech się schowają, najwyższa pora na porządną dawkę grozy!

ANTYWALENTYNKI to idealna okazja dla miłośników horrorów. Już 15 lutego pokażmy aż cztery filmy, które stanowią skuteczną odtrutkę na te wszystkie serduszka i czekoladki. Tutaj możecie kupić bilety, ale jeśli jeszcze się wahacie, to sprawdźcie, co dla Was przygotowaliśmy!

Na początek premierowo przerażający „Zakon Świętej Agaty”! Reżyseruje Darren Lynn Bousman, czyli twórca „Piły II” oraz jej dwóch kontynuacji. Ciężarka kobieta znajduje schronienie w klasztorze, ale szybko odkrywa, że trafiła w najgorsze możliwe miejsce… Będzie i z suspensem, i krwawo, ale przede wszystkim zaskakująco – to naprawdę porządny horror.

Potem kolejna premiera, czyli „Prodigy. Opętany” – najnowsze dzieło twórców niepokojących „Egzorcyzmów Emily Rose”. W tym filmie da się wyczuć demoniczną obecność – nie ma nic straszniejszego, niż przerażające dzieciaki. Podobnie jak przy okazji „Zakonu…” tutaj także większość krytyków wypowiada się o filmie w samych superlatywach.

Kolejne dwa filmy są także niczego sobie. „Korpo” to krwawa historia w sam raz dla wszystkich znużonych pracą w Mordorze. Główny bohater (gra go Stephen Yeun, czyli Glenn z „The Walking Dead”!) wykorzystuje epidemię niebezpiecznego wirusa, by zemścić się na swoim znienawidzonym szefie. Komedia czarna jak smoła, mniam!

Na koniec „Endless”, czyli trochę thriller, trochę horror, trochę science-fiction opowiadające o przedziwnych zdarzeniach, których nie mam zamiaru tutaj spoilerować. Ale wystarczy spojrzeć na plakat filmu – będzie się działo!

Gotowi na noc pełną grozy? 15 lutego zapraszamy na kolejne ANTYWALENTYNKI do Multikina i niech zacznie rządzić STRRRACH!

ENEMEF: Noc horrorów - ANTYWALENTYNKI

ENEMEF: Noc horrorów - ANTYWALENTYNKI

424 min

Więcej o filmie
Zakon Świętej Agaty

Zakon Świętej Agaty

Horror Od lat: 15 103 min

Więcej o filmie
Prodigy. Opętany

Prodigy. Opętany

Horror Od lat: 15 92 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do ANTYWALENTYNKI znowu w MULTIKINIE!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.