TOP Multikino

ANTYWALENTYNKI: Kochamy się bać!

Groza zamiast Greya?

Macie już ustalony walentynkowy seans? „Nowe oblicze Greya”, czy „Czarna Pantera”? Nie możecie się zdecydować? A co powiecie na… trzecią opcję? Oto alternatywne wyjście dla wszystkich spragnionych ekstremalnych przeżyć w okolicy święta zakochanych, czyli… ANTYWALENTYNKI! Całość rozpoczyna się 16 lutego od 22:00. Przyjmiecie wyzwanie?
Jak zawsze stawiamy na horrory, bo przecież wszyscy kochamy się… BAĆ! W tym roku przygotowaliśmy dla was nieoczywisty repertuar z ekskluzywną niespodzianką. Zobaczcie sami, co będzie Was straszyło przez całą noc. Oto cztery filmy, które nie dadzą wam zasnąć. Oj nie…

WINCHESTER. DOM DUCHÓW | Tydzień po premierze!
Helem Mirren i horror? Wpiszcie nas na listę gości! Oto historia zainspirowana prawdziwymi wydarzeniami o pewnej damie, którą nawiedzają zjawy. Ta opowieść o mrocznej posiadłości pełnej tajemnic, zakątków i oczywiście duchów na pewno spodoba się miłośnikom powoli rozwijających się koszmarnych opowiastek.
TAJEMNICA MARROWBONE | Specjalny pokaz tylko na Enemefie!
Oto gratka dla miłośników kina grozy. Horror „Tajemnica Marrowbone” obejrzycie tylko u nas! Dzieło twórców „Sierocińca” i „Labiryntu Fayna” to opowieść o prześladowaniu pewnego rodzeństwa przez upiornego niechcianego gościa. Będzie mrocznie, będą zwroty akcji. Hiszpanie wiedzą jak porządnie wystraszyć.
ESCAPE ROOM | „Piła” wiecznie żywa
Grupa przyjaciół zostaje zamknięta w escape roomie. Tylko tyle i aż tyle. Ciągłe napięcie i makabryczna zabawa mogą kojarzyć się z niektórymi odsłonami serii „Piła”. Rozwiązywanie łamigłówek pod presją czasu jeszcze nigdy nie było tak… zabójcze.
REDWOOD | Polskie piekiełko
Zdjęcia do „Redwood” zrealizowano w Polsce. Karkonosze stały się tym samym miejscem filmowego koszmaru dla pary zdeterminowanych turystów szukających nadprzyrodzonych mocy. Ostrzegamy że po tym filmie spacery po lesie staną się nieco mniej atrakcyjne… Szczególnie spacery po zachodzie słońca.

Gotowi na wyzwanie? Wybierzcie ANTYWALENTYNKI w Multikinie i stańcie oko w oko ze strachem… najlepiej z ukochaną osobą u boku. Zaczynamy 16 lutego od 22:00. Bilety dostaniecie  tutaj obok, na stronie, w kasie kina (czytaj: oldskulowo), poprzez aplikację Multikino na iOS i Android (nowocześnie!) oraz po rozmowie z naszym chatbotem na Messengerze (jeszcze nowocześniej!). Niech żyje strach!