Newsy

ANIMOWANE HITY, których nie możecie przegapić

Wkrótce w Multikinie!

Filmy animowane od zawsze stanowią filar kinowej rozrywki. Oscarowe hity Pixara i studia Walta Disneya, szalone przygody z Illumination, zachwycające wizualnie perełki od Laiki - kochamy oglądać "bajki" na wielkim ekranie i raczej nigdy się to nie zmieni. W najbliższym czasie w Multikinie zadebiutuje kilka produkcji, których po prostu nie możecie przegapić. Będą całkowicie nowe przygody oraz kontynuacje ulubionych historyjek. Wrócą znani bohaterowie, ale też poznamy (i pokochamy!) nowe postacie.  Sprawdźcie sami animowane hity, które już wkrótce pojawią się na ekranach Multikina!

MARZEC

Zaczynamy od hitu, na którego czekamy od dawna. "Co w duszy gra", czyli najnowsza animacja studia Pixar zapowiada się na ciepłą i krzepiącą opowieść o duszy i o tym, co czyni nas człowiekiem - ze świetną muzyką w tle! Główny bohater jest niespełnionym pianistą jazzowym wątpiącym w sens swojego życia. Życie to jednak nieoczekiwanie się kończy i nasz bohater trafia w zaświaty... z których planuje jak najszybciej uciec. Będzie pięknie, mądrze i wzruszająco. 

Twórcy "Vaiany: skarbu oceanu", "Krainy lodu" oraz przecudownego "Zwierzogrodu" znowu planują nas zachwycić. "Raya i ostatni smok" przeniesie nas do magicznego miejsca zwanego Kumandra, w którym ludzie i smoki żyli niegdyś w międzygatunkowej symbiozie. Niestety z powodu ataku przerażających stworów wszystkie smoki wyginęły. Ale czy aby na pewno? Gdy zagrożenie znowu staje się realne, to dzielna Raya wyrusza na poszukiwanie ostatniego przedstawiciela smoków. Jesteście gotowi na wielką przygodę?

KWIECIEŃ

Między nami jaskiniowcami jest tak, że nawet po latach możemy wrócić na wielki ekran. Tak jak to stało się z Krudami, którzy po swoim debiucie w 2013 potrzebowali aż ośmiu lat, by znowu pojawić się w kinach. "Krudowie 2" opowiedzą dalsze losy sympatycznej prehistorycznej rodzinki, która tym razem trafia na... drugą prehistoryczną rodzinkę. Problem w tym, że Bettermanowie są we wszystkim lepsi i przede wszystkim bardziej nowocześni. Czy postęp cywilizacyjny zaszkodzi Krudom? Dowiecie się już wkrótce!

LIPIEC

Są małe, żółte i kochają nikczemników. Tak, Minionki wracają! Z naszej srebrnej kuli przewidujemy, że "Minionki: Wejście Gru" będą szaloną historyjką, w której fabuła zejdzie na drugi plan, a pierwsze skrzypce będą grać tytułowe stworki oraz ich niecne plany. Poznamy młodość Gru, który jako rezolutny dwunastolatek marzy tylko o jednym - by podbić świat i stać się największym złoczyńcą w historii ludzkości. Minionki z pewnością pomogą małemu Gru w realizacji jego diabolicznego planu.

SIERPIEŃ

Najzabawniejszy boomer wśród wampirów także powraca. "Hotel Transylwania 4" to dalsze perypetie Drakuli, wiekowego, konserwatywnego i kochającego tańczyć właściciela tytułowego przedsięwzięcia, jego córki Mavis, jej ludzkiego męża Johnny'ego oraz uroczego synka tych dwojga, czyli Dennisa. Fabuła owiana jest mgiełką tajemnicy, ale ze wspomnianej już srebrnej kuli wywróżyć możemy tyle, że Drak, jego rodzinka oraz zaprzyjaźniona ekipa potworów wpadną w kolejne tarapaty. Może twórcy pokuszą się o rozwinięcie wątków miłosnych? Mały Dennis nie może się przecież odgonić od włochatej, ale uroczej Winnie, zaś Drak jest zaręczony z panią kapitan Helsing...

WRZESIEŃ

Patrol nasz radę da - także na wielkim ekranie. Ryder i jego szczeniacka ekipa nigdy nie zostawiają nikogo w potrzebie, więc ich wielkoekranowe przygody także będą wypełnione słodkimi zwierzakami i bohaterskimi akcjami. "Psi Patrol Film" najbardziej spodoba się najmłodszym widzom oraz ich rodzicom. Sam jestem fanem! 

Rządził już dzieciak, potem był znowu w grze, a teraz przyszła pora na całą rodzinkę. "Rodzinka rządzi" przenosi nas w przyszłość, w której Ted i Tim są już dorośli i nieco od siebie oddaleni. Chichot losu sprawia, że najmłodsze dziecko Tima, urocza Tina, okazuje się być tajnym agentem z misją zbadania szkoły swojej starszej siostry. Czyli co, słodkie bobasy znowu zaczną rozstawiać dorosłych po kątach, a my będziemy pękać ze śmiechu. 

Na najlepsze filmy animowane zapraszamy do Multikina. Do zobaczenia!