Newsy

„Angry Birds Film 2” | Wyjątkowe pokazy PRZEDPREMIEROWE!

Rodzina do Kina pójdzie szybciej.

Nie możecie doczekać się kolejnych przygód wściekłych ptaków? Już wkrótce na ekrany Multikina wlecą Angry Birds Film 2”! W tej animowanej komedii zaciekli wrogowie – ptaki i świnki – będą musieli współpracować. Zważywszy na to, że głównym zajęciem ptaszków jest niszczenie świńskich zabudowań, to współpraca międzygatunkowa może być naprawdę trudnym zadaniem. Dla wszystkich fanów kultowej gry mobilnej i kinowego hitu z 2016 roku mamy świetną wiadomość – „Angry Birds Film 2” zaczną siać zniszczenie jeszcze szybciej!
 
Już 7 września we wszystkich kinach sieci Multikino odbędą się specjalne pokazy „Angry Birds Film 2” tylko dla posiadaczy karty Rodzina do Kina. Jak widzicie, owa karta to naprawdę same korzyści – nie dość, że za każdy bilet płacicie najniższą ulgową cenę, to jeszcze co jakiś czas trafia się gratka w postaci wczesnego seansu ;) Jeśli z jakiegoś powodu jeszcze nie zaopatrzyliście się w swoją kartę RDK, to wszystkie najważniejsze informacje o korzyściach płynących z jej użytkowania znajdziecie w tym miejscu.


Zakup biletów na pokaz przedpremierowy ‘Angry Birds Film 2’ w dniu 7 września tylko dla widzów z Kartą Rodzina do Kina. Nie obowiązują kupony i zaproszenia.
Angry Birds 2 Film

Angry Birds 2 Film

Animowany Familijny Od lat: b.o. 97 min

Więcej o filmie
Angry Birds 2 Film - pokaz specjalny dla posiadaczy Karty Rodzina do Kina

Angry Birds 2 Film - pokaz specjalny dla posiadaczy Karty Rodzina do Kina

Animowany Familijny 97 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do „Angry Birds Film 2” | Wyjątkowe pokazy PRZEDPREMIEROWE!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.