Recenzje

"Angry Birds Film 2" | Wściekłość GWARANTOWANA!

Rodzina leci do Kina!

Bum! Kolejne wściekłe ptaszysko zostaje wystrzelone z procy, by zniszczyć świńskie zabudowania. I tak przez cały czas, aż do końca... poziomu. Mobilny ewenement, marka "Angry Birds", obecna jest na rynku już od dziesięciu lat! Kiedyś była to prosta gra logiczna, w której musieliśmy umiejętnie niszczyć przeszkody, by osiągnąć cel. Teraz jest to prawdziwe imperium, którego częścią są nie tylko gry i zabawki, ale także pełnometrażowe kinowe produkcje.

W 2016 roku zadebiutował "Angry Birds Film", w którym poznaliśmy Reda, czerwonego ptaszka mającego wielkie krzaczaste brwi i problemy z kontrolą gniewu. Ptasia społeczność nie lubi takich wyrzutków, więc Red został przymusowo wysłany na terapię. Właśnie tam poznał nadpobudliwego Chucka, skłonnego do eksplozji Bombę oraz milczącego Terrence'a. Wkrótce ptasia wyspa przyjmuje gości - społeczność zielonych świnek, zwierzaków wyjątkowo uprzejmych. Szybko okazało się, że świnki wcale nie są takie milutkie. Gdy jaja znajdą się w niebezpieczeństwie, to skrzydlata społeczność zwraca się do swoich obywateli znanych z wybuchowego charakteru. Red i reszta ruszają w bój!
"Angry Birds Film" była niezwykle udaną produkcją, podczas której zarówno dzieciaki, jak i dorośli pękali ze śmiechu. Twórcy poszli za ciosem i już od dzisiaj na ekrany Multikina wlatują "Angry Birds Film 2"! Tym razem wściekłe ptaszyska muszą dokonać niemożliwego - nawiązać przyjaźń z odwiecznymi przeciwnikami w celu pokonania nowego wspólnego wroga! Tym oto sposobem Red, Chucj, Bomba i reszta muszą, chcąc nie chcąc, współpracować z zielonymi świnkami, a co za tym idzie zakumplować się także z niezwykle irytującym Leonardem. Wróg mojego wroga to mój przyjaciel? Cóż, służba nie drużba!

Co następuje dalej? Tego chyba nie trzeba się nawet domyślać: chaos, śmiech i jeszcze raz chaos! "Angry Birds 2 Film" to świetny sequel, który ponownie rozbawi zarówno najmłodszych, jak i ich opiekunów. 
Zachęcamy do odwiedzenia Multikina całą familią - nie musicie obawiać się o stan swoich portfeli, bowiem z kartą Rodzina do Kina każdy kupuje bilet w cenie dziecięcej, a każdy zakup oznacza kolejny punkt na koncie! Punkty wymienicie na nagrody, a dodatkowo czeka Was także wiele fajnych opcji. Sprawdźcie szczegóły i do zobaczenia w Multikinie!
Angry Birds 2 Film

Angry Birds 2 Film

Animowany Familijny Od lat: b.o. 97 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do "Angry Birds Film 2" | Wściekłość GWARANTOWANA!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Piotr

Piotr

21.09.2019, 21:43:31

bylem na filmie z synem i zonam powiem ze to co sie dzieje filmie to masakra ubaw popach brzuch boli ze smiechu pierwsza czesc to poczatek druga czesc masakra a co trzeciej czesci bedzie to sam niewiem ale poprzeczka podniesiona do gory mam nadzieje ze jak bedzie trzecia czesc to nas zaskoczam