Newsy

„8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” | Obejrzyj ZWIASTUN

Komedia dla niej i dla niego

  • Kolejna część przebojowej polskiej komedii
  • Do obsady dołączyła Karolina Bruchnicka
  • Premiera już 28 stycznia

Po pięciu latach ponownie odwiedzimy starych znajomych i sprawdzimy, w jakie kolejne tarapaty wpadli ci nieznośni mężczyźni. "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach" to kontynuacja hitu z 2016 roku. Przed kamerę wróciły gwiazdy pierwszej części. Na ekranie zobaczymy więc ponownie Alicję Bachledę Curuś, Mikołaja Roznerskiego, Zbigniewa Zamachowskiego, Macieja Zakościelnego, Piotra Głowackiego oraz Leszka Lichotę. Pojawi się też nowa twarz, bowiem do obsady dołączyła Karolina Bruchnicka w roli zaradnej taksówkarki. Zobaczcie, jak prezentuje się zwiastun.

O pięć lat starsi, ale niekoniecznie dojrzalsi... Nasi faceci znowu robią sobie pod górkę. Ricky walczy z twórczym kryzysem, Jarosław z atakami paniki, Filip szaleje na giełdzie, Stefan próbuje zapanować nad złością, a Kordian poskładać złamane serce. Tylko Tomek spełnia marzenia, ale nawet to wpędza go w kłopoty. Nad wszystkim postarają się zapanować panie - silne, odważne i wskazujące drogę zagubionym męskim duszom. A to wszystko przy wtórze tubalnych wybuchów śmiechu. 

"8 rzeczy, których nie wiecie o facetach" to idealna opcja na wcześniejsze kinowe walentynki. Film zadebiutuje na ekranach Multikina już 28 stycznia. Zwiastun jest naprawdę zabawny i wszystko wskazuje na to, że w tej polskiej komedii romantycznej nie zabraknie ani miłostek, ani śmiechu. Dodajcie do tego zgraną obsadę i sukces mamy gwarantowany. Do zobaczenia w Multikinie!

8 rzeczy, których nie wiecie o facetach

8 rzeczy, których nie wiecie o facetach

Komedia romantyczna

Więcej o filmie