Newsy

"365 dni" | Rozpoczynamy przedsprzedaż biletów!

Pierwszy polski film erotyczny

Mamy grudzień, ale i tak jest nam barrrdzo gorąco. Rzeklibyśmy, że jest wręcz parno i duszno! A to wszystko dlatego, że ruszamy z przedsprzedażą biletów na "365 dni", czyli pierwszy polski film erotyczny na podstawie bestsellerowej powieści Blanki Lipińskiej.

To historia stara jak świat - ona nie chce, on zaś chce i to bardzo - ale podana w bezpośredni sposób nie pozostawiający zbyt wiele wyobraźni. "Największym zaskoczeniem, przy pracy nad tym filmem były emocje, które musiałam z siebie wydobyć. Jednym z najtrudniejszych przeżyć było przełamanie wstydu i pokazanie nagości", mówi debiutująca na wielkim ekranie Anna-Maria Sieklucka, filmowa Laura. Partneruje jej Włoch, Michele Morrone, wcielający się w Massimo, szefa sycylijskiej mafii zafascynowanego polską pięknością.

Już od dzisiaj możecie kupować bilety na "365 dni", czyli film, który z pewnością zawojuje polskie ekrany. Przedsprzedaż dotyczy weekendu premierowego (7-9.02) oraz - UWAGA! - Walentynek (14.02). Już teraz zaplanujcie randkę w ciemnej kinowej sali. Któż wie, co zdarzy się po seansie? "365 dni", film przeznaczony dla widzów od 18 roku życia, na naszych ekranach od 7 lutego. Bilety kupcie już teraz!

365 dni

365 dni

Erotyczny Od lat: 18 116 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do "365 dni" | Rozpoczynamy przedsprzedaż biletów!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Patryk

Patryk

23.12.2019, 16:27:54

Oczywiście we Wloclawku nie możemy kupić biletów w przedsprzedaży aby zrobić prezent bo Włocławek to taka dziura która na to nie zasługuje