Newsy

"365 dni" | Pierwszy polski film EROTYCZNY!

Będzie BARDZO gorąco

Ana i Christian, słuchajcie - państwu Grey to my już dziękujemy! Teraz przyszła pora na Laurę i Massimo. Next Film zaprezentował obsadę filmu "365 dni" na motywach bestsellerowej powieści autorstwa Blanki Lipińskiej. Ujawniono także pierwsze promocyjne zdjęcia, z których aż kipi erotyzmem!

"365 dni" to burzliwa historia o pożądaniu i pragnieniach. On, Massimo, jest młodym i przystojnym szefem jednej z sycylijskich mafijnych rodzin. Ona, Laura, pełni ważną funkcję w luksusowym hotelu. On musi przejąć rządy po tym, jak z zamachu zginął jego ojciec. Ona, ratując związek, leci z partnerem i przyjaciółmi na Sycylię. Wkrótce tych dwoje połączy ogromna, gwałtowna namiętność oraz ultimatum - Laura dostanie 365 dni na obdarzenie Massimo szczerym uczuciem.

Film wyreżyserowała Barbara Białowąs, autorka "Big Love", w którym pierwsze skrzypce grała zakazana miłość. Michele Morrone, wcielający się w Massimo, mówi o scenariuszu: "Geniusz Blanki Lipińskiej i Tomka Mandesa polega na tym, że udało im się przenieść na ekran wszystko to, co zawiera książka, czyli cały ten erotyzm i namiętność". Debiutująca na wielkim ekranie Anna-Maria Sieklucka, filmowa Laura, dodaje: "Największym zaskoczeniem, przy pracy nad tym filmem były emocje, które musiałam z siebie wydobyć. Jednym z najtrudniejszych przeżyć było przełamanie wstydu i pokazanie nagości."

Autorzy nie ukrywają, że ich dzieło będzie kierowane tylko do dorosłych widzów. To pierwszy nowożytny polski film erotyczny i możemy być pewni, że na ekranie zobaczymy bardzo dużo pikantnych scen i namiętnych uniesień. "365 dni" zadebiutuje tuż przed Walentynkami, czyli 7 lutego 2020 roku.
365 dni

365 dni

Erotyczny Od lat: 18 116 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do "365 dni" | Pierwszy polski film EROTYCZNY!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.