TOP Multikino

TOP | NAJLEPSZE filmy na kinowe FERIE ZIMOWE!

Ferie w Multikinie są super

Ferie zimowe w Multikinie? Czemu nie? Dla wszystkich małych i dużych kinomanów przygotowaliśmy kilka bardzo fajnych propozycji na rodzinny wypad do kina!

Na naszych ekranach już od jakiegoś czasu szaleje "Urwis"! Z tej animowanej komedii jasno wynika, że prawdziwa przyjaźń jest warta więcej, niż najpyszniejsza kiełbaska. Tytułowy psiak od zawsze żył w luksusach, ale z dnia na dzień traci dach nad głową i ląduje na ulicy. Rozpieszczony kanapowiec musi nauczyć się ulicznego survivalu oraz przede wszystkim wyzbyć egoizmu i nadęcia. Brzmi poważnie? Spokojnie, będzie także dużo śmiechu, śpiewania oraz wyszczekanego humoru.
Dorośli mają swojego Jamesa Bonda, a nowym ulubionym tajnym agentem dzieciaków stanie się Lance Sterling! Przystojny i odważny tajniak ma także swojego speca od gadżetów, a jest nim niepozorny Walter, koleś totalnie oderwany od rzeczywistości, ale piekielnie zdolny w wymyślaniu kolejnych technologicznych cudeniek. Witajcie w świecie międzynarodowych szpiegów! Kupujcie sztuczne nosy, doklejajcie sztuczne wąsy i marsz do kina – bo Tajni i fajnito animowana radocha dla całej rodziny.
Jeden ekscentryczny naukowiec i cała menażeria uroczych zwierzaków? Tak,Doktor Dolittlewraca na wielki ekran - tym razem w interpretacji samego Iron Mana, czyli Roberta Downeya Jra. Fabuła przenosi nas w czasy wiktoriańskie. Gdy młoda królowa zapada na tajemniczą chorobę, to doktor rusza po lekarstwo. To będzie wyprawa pełna niebezpieczeństw, ale i dobrego humoru. Na dokładkę niezawodny polski dubbing. Świetna familijna przygoda gwarantowana!
Gotowi na wariackie pomieszanie z poplątaniem? "Śnieżka i fantastyczna siódemka" to koreańska animowana komedia, która wywraca bajkę o Królewnie Śnieżce do góry nogami. Sama zainteresowana początkowo jest nieco niższą i okrąglejszą osóbką, zaś krasnoludki to tak naprawdę... zaklęci książęta. A to tylko początek szalonej przygody i przy okazji niezła historia o tym, że prawdziwe piękno znajduje się w sercu!
Kto powiedział, że czworonogi nie mogą być superbohaterami? Pewien pies wraca na ziemię po pięćdziesięciu latach spędzonych w kosmosie. Gwiezdna przygoda dała mu supermoce, ale w pojedynkę trudno zbawić nawet nie świat, ale też małą miejscowość. Szczególnie gdy w okolicy rządzi złowrogi gliniarz Niemilak. Na szczęście z pomocą przychodzi drugi czworonożny heros... Superpies i Turbokot to niesamowita przygoda, początek wielkiej przyjaźni oraz narodziny potężnych superbohaterów.
Witajcie w przyszłości? Gdy świat zdominowały roboty, to cała nadzieja ludzkości w… zwierzakach domowych! Robopolis opustoszało, w mieście panoszą się blaszani złoczyńcy, więc włóczęga Roger, dystyngowana kotka Bella, dobroduszny robot Bob i reszta kompanii postanawia połączyć siły w walce o domy, miasto, może nawet cały świat, a przy okazji o swoich kochanych opiekunów. Czas zerwać się ze smyczy – oto nadchodziGang zwierzaków!
Na które filmy się wybieracie? Dajcie znać w komentarzach.
I pamiętajcie, że na kinowe ferie zimowe zapraszamy do Multikina!
Doktor Dolittle

Doktor Dolittle

Familijny Od lat: 7

Więcej o filmie
Urwis

Urwis

Animowany Familijny Komedia 88 min

Więcej o filmie
Tajni i fajni

Tajni i fajni

Animowany Familijny Komedia

Więcej o filmie
Śnieżka i Fantastyczna Siódemka

Śnieżka i Fantastyczna Siódemka

Animowany Familijny Od lat: b.o. 92 min

Więcej o filmie
Superpies i Turbokot

Superpies i Turbokot

Animowany Familijny Komedia Od lat: b.o. 90 min

Więcej o filmie
Gang zwierzaków

Gang zwierzaków

Animowany Familijny Komedia Od lat: b.o. 92 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do TOP | NAJLEPSZE filmy na kinowe FERIE ZIMOWE!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.