Newsy

Bing! i Rybka MiniMini: megafrajda dla kilkulatków

od tego weekendu w Multikinie

W październiku na najmłodszych widzów Multikina czeka prawdziwa gratka: premierę na ekranie będą mieć Poranki z króliczkiem Bingiem oraz innowacyjne, interaktywne show z Rybką MiniMini.

Rybka MiniMini i Bing! to propozycje kierowane do najmłodszej grupy widzów – dzieci w wieku 3-6 lat, które pod okiem rodziców dopiero wchodzą w świat kultury audiowizualnej.

Bing! to znany z kanału MiniMini trzyletni króliczek, który raz z grupką przyjaciół poznaje otaczający go świat. Pokaz  kinie nie będzie się jednak ograniczał do emisji serii premierowych odcinków. Przewodnikiem po historii swoich przygód będzie sam Bing, który zachęci dzieci do nauki poprzez zabawę, a nawet do wspólnego śpiewania! Każdy widz otrzyma dodatkowo uszy Binga gratis!

Szczegóły i bilety: https://multikino.pl/wydarzenia/dzieci/poranki-bing

Rybkę MiniMini kojarzy każde dziecko. Tym razem jednak spotkanie z Rybką będzie inne niż zwykle! Interaktywne show Rybki MiniMini to dotychczas nieznany rodzaj rozrywki, który przywędrował na wielki ekran Multikina z zachodnich parków rozrywki. Widzowie mogą wpływać na to, co wydarzy się na ekranie, dzięki czemu każda przygoda jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Celem pokazu jest nie tylko zabawa, ale także szerzenie pozytywnych wartości propagowanych przez stację MiniMini+

Szczegóły i bilety: www.multikino.pl/rybkaminimini

Poranki: Bing

Poranki: Bing

70 min

Więcej o filmie
KinoMagica: Przygody Rybki MiniMini

KinoMagica: Przygody Rybki MiniMini

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Bing! i Rybka MiniMini: megafrajda dla kilkulatków

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.