Zamknij
Życzenie śmierci
Życzenie śmierci
Premiera
13 kwi 2018
Produkcja
USA, 2017
Reżyseria
Eli Roth
Obsada
Bruce Willis
Vincent D'Onofrio
Elisabeth Shue
Dean Norris
Beau Knapp
Pełny opis
6,53

Średnia ocena

Życzenie śmierci

Akcja Kryminał Sensacyjny Od lat: 15

Paul Kersey (Bruce Willis) jest chirurgiem, który co dzień ratuje ludzkie życie. Gdy nieznani sprawcy dokonują brutalnego napadu na jego rodzinę, po raz pierwszy sam musi zwrócić się o pomoc.

Pełny opis

Policja pozostaje jednak głucha na jego apele. Zdesperowany mężczyzna postanawia więc własnoręcznie wymierzyć sprawiedliwość. Gdy uwagę mediów przyciągają zabójstwa kolejnych gangsterów, wszyscy zadają sobie jedno pytanie: giną oni z ręki bohatera czy bandyty? Wiedziony pragnieniem zemsty Kersey dostrzega, że może pomóc także innym. Nie każdemu podoba się jednak to, że mężczyzna staje ponad prawem, policja zaś jest coraz bliżej odkrycia tożsamości mściciela.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
30

Głosów

6,53

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Życzenie śmierci
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Życzenie śmierci

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Sir Mario

Sir Mario

16.04.2018, 17:46:53

Świetny film! Równie dobry jak pierwowzór z 1974 r. tyle że umiejscowiony w obecnych czasach. Bardzo dobra gra aktorów, Bruce Willis nadal w formie, fajna muzyka, wartka akcja i niezłe teksty. Przemiana prawego chirurga w "nietoksycznego" pogromcę bandytów po napadzie na dom. Film ogląda się dobrze i nie ma nudy. Końcówka (rozmowa z komisarzem policji w domu) idealnie wpisująca się w film. Polecam wszystkim i daję mu 9/10 pkt. Aha, Marek - tu jest miejsce na KOMENTARZE do filmu. Uwagi i pytania do seansów umieszczamy na stronie kina.

Marek

Marek

16.04.2018, 12:51:33

Dlaczego są tylko seanse o 13 i 18 ? dlaczego nie ma seansu 19 czy 20 ?

Dariusz

Dariusz

15.04.2018, 21:30:30

Remake klasyka sprzed lat z Bronsonem ;) (oczywiście nie dosłowna, bo czasy współczesne i choćby "soszial midia" przewijają się w tle ;) Ale jeśli ktoś oglądał, można porównać. Ja się nie nudziłem...i innym też tego nie wróżę hehehe