Zamknij
Żółwik Sammy w 50 lat dookoła świata
Żółwik Sammy w 50 lat dookoła świata
Czas trwania
88 minut
Produkcja
Belgia, 2010
Reżyseria
Ben Stassen
Pełny opis
9,12

Średnia ocena

Żółwik Sammy w 50 lat dookoła świata

88 minut

Czyż nie byłoby cudowne podróżować po całym świecie? Sammy jest uroczym, małym żółwiem morskim. Nie jest superbohaterem, lecz zwyczajnym żółwiem, który przeżywa niesamowite przygody. Urodzony w 1959 roku na kalifornijskiej plaży, przez 50 lat pod...

Pełny opis

Czyż nie byłoby cudowne podróżować po całym świecie? Sammy jest uroczym, małym żółwiem morskim. Nie jest superbohaterem, lecz zwyczajnym żółwiem, który przeżywa niesamowite przygody. Urodzony w 1959 roku na kalifornijskiej plaży, przez 50 lat podróżuje po oceanach. Podczas swojej długiej wędrówki odkrywa świat i naraża się na wiele niebezpieczeństw. Zostaje maskotką społeczności hippisowskiej, mierzy się z plamą ropy i jest świadkiem wodowania statku kosmicznego Apollo II na Oceanie Spokojnym.

Sammy musi stawić czoło przeciwnym nurtom, przypływom i odpływom oraz upływającym latom, by odnaleźć Karolę, miłość swojego życia, którą utracił na plaży, gdzie się urodzili. Jest odważny, ma upodobanie do przygód i potrafi sprostać najtrudniejszym wyzwaniom. Nie boi się walczyć, jest lojalnym przyjacielem, ufa swoim instynktom – jednym słowem, jest żółwim optymistą.

Film dubbingowany.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
17

Głosów

9,12

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Żółwik Sammy w 50 lat dookoła świata
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Żółwik Sammy w 50 lat dookoła świata

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.