Zamknij
Zło we mnie
Zło we mnie
Premiera
10 mar 2017
Produkcja
Kanada, USA, 2015
Reżyseria
Oz Perkins
Obsada
Emma Roberts
Kiernan Shipka
Lucy Boynton
James Remar
Lauren Holly
Greg Ellwand
Pełny opis
8,75

Średnia ocena

Zło we mnie

Horror

Porównywany do „Dziecka Rosemary” i „Carrie”, debiut reżyserski aktora Oza Perkinsa („Star Trek” i „Wilk”) – syna legendarnego Anthony’ego Perkinsa – odtwórcy roli Normana Batesa z „Psychozy” Hitchcocka.

Pełny opis

W obsadzie wysoko ocenianego horroru (81/100 w skali Metascore) znaleźli się, m.in.: zdobywczyni Teen Choice Award – Emma Roberts („Królowe krzyku”, „American Horror Story”), gwiazda serialu „Mad Men” – Kiernan Shipka oraz James Remar („Dexter”, „Django”). „Po obejrzeniu ‘Zło we mnie’ będziecie bali się zejść do piwnicy i skręcić w ciemną alejkę” – pisał o filmie serwis Consequence of Sound. Horror Oza Perkinsa znalazł się programie Festiwalu w Toronto oraz Fantastic Fest.

W katolickiej szkole dla dziewcząt w Bramford zaczyna się przerwa świąteczna. Na miejscu, w opustoszałym z dnia na dzień internacie, pozostają wyłącznie Katherine (Kiernan Shipka) i Rose (Lucy Boynton), których rodzice – z niewiadomych powodów – nie stawili się po odbiór córek. Równolegle, swoją podróż w kierunku Bramford kontynuuje Joan (Emma Roberts) – tajemnicza kobieta z mrocznym sekretem. Jej nadejście uwalnia demony, która zaczynają zagrażać Katherine i Rose. Czy zdane tylko na siebie uczennice zdołają powstrzymać moce, które przebudziły się w zapomnianych podziemiach szkoły?

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
16

Głosów

8,75

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Zło we mnie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Zło we mnie

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Ble

Ble

24.02.2017, 13:57:11

Nie wydaje się straszne...