Zamknij
Wypisz, wymaluj... miłość
Wypisz, wymaluj... miłość
Premiera
13 cze 2014
Czas trwania
82 minuty
Produkcja
USA, 2013
Reżyseria
Fred Schepisi
Obsada
Juliette Binoche
Eva Bourne
Keegan Connor Tracy
Bruce Davison
Adam DiMarco
Jack Mar
Navid Negahban
Pełny opis
10

Średnia ocena

Wypisz, wymaluj... miłość

Komedia Dramat Romans Od lat: 15 82 minuty

Wielki pojedynek uczuć i aktorskiego talentu dwóch gwiazd kina – Clive’a Owena i Juliette Binoche – w błyskotliwej komedii o miłości.Choć Jack i Dina pracują w jednej szkole, z pozoru dzieli ich wszystko. On jest nauczycielem angielskiego, który nie ...

Pełny opis

Wielki pojedynek uczuć i aktorskiego talentu dwóch gwiazd kina – Clive’a Owena i Juliette Binoche – w błyskotliwej komedii o miłości.

Choć Jack i Dina pracują w jednej szkole, z pozoru dzieli ich wszystko. On jest nauczycielem angielskiego, który nie stroni od alkoholu, ona malarką abstrakcyjną włoskiego pochodzenia. On zachwyca się możliwościami, jakie daje słowo pisane, ona uznaje tylko obrazy, które pobudzają wyobraźnię. Oboje są niespełnieni i nieszczęśliwi. On od lat nie może wydać książki, ona z powodu choroby przestała malować. Pewnego dnia Jack wpada na genialny pomysł. Chcąc oderwać swoich uczniów od telefonów komórkowych i mediów społecznościowych, planuje zainspirować ich prawdziwymi wartościami. Rzuca Dinie wyzwanie. Muszą udowodnić podopiecznym, co w życiu jest ważniejsze i co może ich więcej nauczyć: słowa, czy obrazy? Dina podejmuje się zadania i przystępuje do rywalizacji. Wkrótce Jack i Dina przekonają się, że więcej ich łączy niż dzieli, a prawdziwe problemy tkwią w nich samych.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
4

Głosów

10

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Wypisz, wymaluj... miłość
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Wypisz, wymaluj... miłość

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

guła

guła

27.06.2014, 10:51:43

warto obejrzec - lekki sympatyczny i wzruszający film

Stefan

Stefan

25.06.2014, 09:48:22

To jest z napisami???

Jackie

Jackie

23.06.2014, 12:48:07

Mozna obejrzec, ja bym jeszcze dodal ze ten film jest troche psychologiczny

e90

e90

18.06.2014, 23:01:36

Przekorny, jak wspomniala Basia, refleksyjny... dramatyczny jednak, bo pokazuje, jak wiele mozna starcic przez "tak niewiele" ( m poszukuje taniego grania pod oknem serenad, a tu jest dramtyzm postaw, wyborow i ich skutkow). Z komedii jedynie gry słow (prof. Miodek mi sie skojarzyl), przeciwstawienstwa pogladow, ciekawe zresztą, jednak to odnajdzie wrazliwszy odbiorca - odradzam film fejszbukowcom i podobnym, porozumiewajacym sie monosylabami - na pewno odczucie podobne jak u "m" :)

m

m

18.06.2014, 15:08:19

Zmarnowałam 2 godziny życia. Dawno się tak nie wynudziłam w kinie. Gdyby nie było ciemno, to przynajmniej mogłabym poczytać a tak to... Dramat to to jest, ale nie w tym znaczeniu, co życzyłby sobie dystrybutor, komedia absolutnie nie. Film obyczajowy i to średni.

Basia

Basia

15.06.2014, 08:30:58

Piękny, zmuszający do refleksji film, choć zakończenie nie trudno przewidzieć.