Zamknij
Wygrany
9,57

Średnia ocena

Wygrany

Dramat Od lat: 15 110 minut

Oliver (Paweł Szajda), młody amerykański pianista polskiego pochodzenia, nie wytrzymując presji matki i wyrachowanego agenta, po rozstaniu z żoną przyjeżdża do Polski, gdzie zrywa europejskie tournee. Traci wszystko: miłość, uznanie i świetnie zapowi...

Pełny opis

Oliver (Paweł Szajda), młody amerykański pianista polskiego pochodzenia, nie wytrzymując presji matki i wyrachowanego agenta, po rozstaniu z żoną przyjeżdża do Polski, gdzie zrywa europejskie tournee. Traci wszystko: miłość, uznanie i świetnie zapowiadającą się karierę, ma przy tym do spłacenia olbrzymi dług. W hotelowym barze spotyka Franka (Janusz Gajos), byłego profesora matematyki, namiętnego gracza i znawcę wyścigów konnych. Dzięki niemu pianista poznaje Kornelię (Marta Żmuda Trzebiatowska), piękną, nieco tajemniczą kobietę, która staje mu się coraz bliższa.


Między młodym i starym bohaterem rodzi się bezinteresowna, chwilami szorstka, męska przyjaźń. Frank wprowadza Olivera w świat swojej pasji, pokazuje, że można żyć „po swojemu”. Dzięki Frankowi chłopak odzyskuje wiarę w siebie.


W czasie pobytu na wyścigach w Baden-Baden młody Amerykanin spotyka światowej sławy jurora konkursów pianistycznych, prof. Karloffa (Wojciech Pszoniak). Juror informuje Olivera, że zabrał mu zwycięstwo w Konkursie Chopinowskim w Warszawie. Zszokowanemu chłopakowi proponuje układ, który wyniesie go na pianistyczne szczyty. Czy młody pianista ulegnie pokusie?

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
47

Głosów

9,57

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Wygrany
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Wygrany

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

ela

ela

23.03.2011, 22:42:09

Warty oglądnięcia film z piękną muzyką, mimo że nie przepadam za muzyką poważną.Miło zobaczyć jaki ładny jest Wrocław też na ekranie,polecam!!!

NEGRA1982

NEGRA1982

21.03.2011, 15:50:28

ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JEDEN WIELKI KICZ, WSZYSCY ZGROMADZENI W SALI OD POLOWY FILMU MYSLELI TYLKO O WYJSCIU. NUDA, NUDA I JESZCZE RAZ NUDA. POLSKIE KINO UMARLO:(((((

benka

benka

18.03.2011, 10:35:54

już się ciesze na ten film:)!!!!!!!!!!! Janusz GAjos, to MISTRZOSTWO SWIATA!!!!