Zamknij
Wszystko w porządku
Wszystko w porządku
Premiera
25 lut 2011
Czas trwania
106 minut
Produkcja
USA, 2010
Reżyseria
Lisa Cholodenko
Obsada
Annette Bening
Julianne Moore
Mia Wasikowska
Josh Hutcherson
Mark Ruffalo
Pełny opis
8,32

Średnia ocena

Wszystko w porządku

Filmowe 106 minut

Jedno z największych wydarzeń amerykańskiego kina tego roku i jeden z głównych kandydatów do Oscarów 2011. Podobnie, jak w 1999 roku "American Beauty" wprowadziło do amerykańskiego kina nową jakość i świeżość, tak "Wszystko w porządku" w niespo...

Pełny opis

Jedno z największych wydarzeń amerykańskiego kina tego roku i jeden z głównych kandydatów do Oscarów 2011. Podobnie, jak w 1999 roku "American Beauty" wprowadziło do amerykańskiego kina nową jakość i świeżość, tak "Wszystko w porządku" w niespotykany dotąd sposób pokazuje współczesną rodzinę. Przewrotna i błyskotliwa komedia z Julianne Moore, Annette Bening i Mią Wasikowską niespodziewanie stała się w amerykańskich kinach podobnym sukcesem, co "Vicki, Christina, Barcelona" Woody`ego Allena. 

Urodzona w wyniku sztucznego zapłodnienia 18-letnia dziewczyna (Mia Wasikowska) postanawia odnaleźć swojego biologicznego ojca, czemu sprzeciwiają się wychowujące ją i pozostające w związku dwie kobiety (Julianne Moore i Annette Bening). Ojcem okazuje się zdeklarowany singiel (Mark Rufallo), prowadzący beztroski, kawalerski styl życia... Ich spotkanie nie tylko przewróci do góry nogami życie rodziny, ale także każe bohaterom zrewidować swoje poglądy na temat tolerancji, miłości i przyjaźni.

Błyskotliwa i inteligentna komedia, która zrywa ze stereotypowym spojrzeniem na współczesną rodzinę. Największy przebój amerykańskiego kina niezależnego tego roku, z plejadą gwiazd w rolach głównych: Julianne Moore (Godziny, Samotny mężczyzna), Annette Bening (American Beauty, Julia), Mią Wasikowską (Alicja w Krainie Czarów) i Markiem Ruffalo (Zakochany bez pamięci, Wyspa tajemnic).

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
38

Głosów

8,32

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Wszystko w porządku
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Wszystko w porządku

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Evelina

Evelina

01.04.2011, 09:57:56

Polecam w 100%!! Może kogoś film przekona do większej tolerancji...bo tego Polakom zdecydowanie brakuje!!! WSTYD

Anettt

Anettt

20.03.2011, 23:20:43

extra film :) polecam

jollipop

jollipop

06.03.2011, 21:28:06

raczej nie powinien... ktos tu sie przemadrza bezpodstawnie :)