Zamknij
Wszystkie pieniądze świata
Wszystkie pieniądze świata
Premiera
26 sty 2018
Czas trwania
133 minuty
Produkcja
USA, 2017
Reżyseria
Ridley Scott
Obsada
Mark Wahlberg
Michelle Williams
Pełny opis
6,81

Średnia ocena

Wszystkie pieniądze świata

Thriller Od lat: 15 133 minuty

Oparty na faktach najnowszy film Ridleya Scotta. Oscarowa obsada w opowieści o porwaniu wnuka Jean Paula Getty’ego - najbogatszego człowieka świata, który bardziej niż rodzinę wydaje się kochać swą fortunę.

Pełny opis

Miliarder Jean Paul Getty jest znany z nieustępliwego charakteru i skąpstwa. Gdy grupa nieznanych sprawców porywa jego ukochanego wnuka i żąda wielomilionowego okupu, Getty odmawia zapłacenia choćby dolara. Zrozpaczona matka porwanego – Gail robi wszystko, by skłonić teścia do zmiany zdania, ale bez skutku. Czas ucieka, a porywacze zaczynają tracić cierpliwość. Życie chłopca wisi na włosku i nic nie wskazuje na to, że uda się jeszcze zapobiec tragedii. Wtedy do drzwi Gail puka tajemniczy mężczyzna twierdząc, że jest wysłannikiem Jean Paula Getty’ego, specjalizującym się w sprawach „nie do rozwiązania”…

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
467

Głosów

6,81

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Wszystkie pieniądze świata
Newsy do Wszystkie pieniądze świata
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Wszystkie pieniądze świata

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Sir Mario

Sir Mario

28.01.2018, 11:26:30

Film opisujący kulisy porwania wnuka miliardera J. Getty. Nie ukrywam, że nie jest to film porywający i zapierający dech w piersi, a wręcz momentami jest dość "ciapowaty". Przyzwyczailiśmy się do innego tylu szybkości w filmach kina akcji :):) Za to w świetny sposób pokazany jest senior rodu, który w obliczu tragedii wykazał się nie lada.... wyrachowaniem i znieczulicą. Ogólnie film d... nie urywa i na randkę raczej się nie nadaje, ale nie ma katastrofy. Ogólnie daję mu 6/10 pkt.

Adam

Adam

28.01.2018, 09:31:26

Oczekiwałem więcej po filmie reżyserowanym przez jednego moim zdaniem z najlepszych światowych reżyserów.Okresami było po prostu nudno.Rola Marka Wahlberga epizodyczna, na początku myślałem że to on będzie prowadził poszukiwania dodając kolorytu i emocji produkcji.Myśle że postać ta niewiele wniosła do filmu i nikt specjalnie by nie zauważył gdyby w połowie filmu nie pojawił się więcej na ekranie. Daję 5 i to maksymalna ocena na jaką zasługuje film.