Zamknij
Wszyscy moi mężczyźni
Wszyscy moi mężczyźni
Premiera
6 paź 2017
Produkcja
USA, 2017
Reżyseria
Hallie Meyers-Shyer
Obsada
Reese Witherspoon
Michael Sheen
Lake Bell
Nat Wolff
Candice Bergen
Pełny opis
7,33

Średnia ocena

Wszyscy moi mężczyźni

Komedia romantyczna

Gwiazda rewelacyjnego serialu „Wielkie kłamstewka” oraz laureatka Oscara – Reese Witherspoon w pełnej humoru i wzruszeń komedii romantycznej o singielce, dla której trójkąt miłosny to zdecydowanie za mało! Obok uwielbianej przez widzów aktorki, w obsadzie produkcji znaleźli się m.in.: Michael Sheen, Lake Bell, Nat Wolff oraz posiadający polskie korzenie Pico Alexander.

Pełny opis

Film został wyprodukowany przez królową komedii – Nancy Meyers – autorkę hitów „Czego pragną kobiety”, „Holiday” i „To skomplikowane”, zaś reżyserii podjęła się jej córka Hallie Meyers-Shyer, debiutując tym samym w kręceniu filmowej fabuły. Idealny film dla nowoczesnych kobiet i wszystkich zakochanych w nich mężczyzn!

Po rozstaniu z mężem, Alice (Witherspoon) wraz z córkami opuszcza Nowy Jork. W Los Angeles wraca do rodzinnego domu, znajduje pracę oraz szkołę dla dzieci. I tylko sprawy sercowe odkłada gdzieś na bok. Wszystko zmienia się, gdy w dniu urodzin poznaje trzech uroczych facetów, którzy – podobnie jako ona – przybyli do LA w pogoni za marzeniami. Cała trójka pozostaje bez dachu nad głową i Alice, wbrew rozsądkowi, pozwala im zamieszkać u siebie. Tak rozpoczyna się pasmo damsko-męskich komplikacji, które z czasem przekształcają się w coś o wiele więcej. To jednak nie koniec wrażeń. Prawdziwe emocje zaczną się, gdy do drzwi Alice zapuka jej dawny mąż… Czy dla miłości warto rozpoczynać wszystko od nowa?

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
114

Głosów

7,33

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Wszyscy moi mężczyźni
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Wszyscy moi mężczyźni

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Anna

Anna

09.10.2017, 12:22:11

Film słaby. Nigdy aktorka nie należała do grona moich ulubionych i ten film to ponownie udowodnił. Pomijając całokształt aktorstwa głównej bohaterki to sam film jest o niczym. Kiedy idę na komedię romantyczną lub po prostu komedię to liczę, że się wyluzuje, odstresuje i choć trochę pośmieję, a ten projekt jest nijaki.

DOMINIK

DOMINIK

10.09.2017, 01:22:02

Wszyscy moi męszczyzni fajna komedia będzie 1 dziewczyna i 8 chłopaków