Zamknij
Wolverine
Premiera
26 lip 2013
Czas trwania
126 minut
Produkcja
USA, 2013
Reżyseria
James Mangold
Obsada
Tao Okamoto
Hugh Jackman
Will Yun Lee
Hiroyuki Sanada
Brian Tee
Hal Yamanouchi
Pełny opis
8,9

Średnia ocena

Wolverine

Akcja Science-Fiction Od lat: 15 126 minut

„Wolverine” opowiada o najpopularniejszym bohaterze serii „X-Men”. Akcja filmu rozgrywa się we współczesnej Japonii. Logan (Hugh Jackman), 100-letni mutant znany jako Wolverine, jedzie do Kraju Kwitnącej Wiśni, w którym nie był od czasów II wojny świ...

Pełny opis

„Wolverine” opowiada o najpopularniejszym bohaterze serii „X-Men”. Akcja filmu rozgrywa się we współczesnej Japonii. Logan (Hugh Jackman), 100-letni mutant znany jako Wolverine, jedzie do Kraju Kwitnącej Wiśni, w którym nie był od czasów II wojny światowej i stawia czoło Jakuzie i samurajom.


Niespodziewanie będzie musiał uciekać w towarzystwie pięknej i tajemniczej spadkobierczyni. Stawi czoło śmiertelności i przebędzie trudną drogę, która wyczerpie go fizycznie, ale i emocjonalnie. Na nowo odkryje w sobie bohatera i zmierzy się nie tylko z potężnymi wrogami, ale i własną przeszłością. Skrzyżuje swoje pazury z adamantium z samurajskimi mieczami i napotka na swojej drodze miłość oraz zdradę. Przekona się, jak wysoką cenę się płaci za nieśmiertelność.


„Tym razem Wolverine wkroczy do innego świata niż ten, który pokazaliśmy w poprzednich produkcjach. Nie tylko wygląda inaczej, ale i panują w nim inne zasady. W filmie nie brakuje scen akcji, ale najważniejsza walka to ta, którą Logan stoczy z samym sobą.” - mówi Hugh Jackman, który nie tylko jest odtwórcą roli tytułowej, ale i producentem filmu.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
200

Głosów

8,9

Średnia ocena

Oceń film

play
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Wolverine

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.