Zamknij
Wesele w Sorrento
Wesele w Sorrento
Premiera
1 lut 2013
Produkcja
Dania, Szwecja, Włochy, Niemcy, Francja, 2012
Reżyseria
Susanne Bier
Obsada
Molly Blixt Egelind
Paprika Steen
Kim Bodnia
Pierce Brosnan
Sebastian Jessen
Pełny opis
8,5

Średnia ocena

Wesele w Sorrento

Komedia romantyczna

„Wesele w Sorrento” to romantyczna komedia nagrodzonej Oscarem Susanne Bier z Piercem Brosnanem i Trine Dyrholm w rolach głównych. To niepoprawnie optymistyczna opowieść o tym, że czasem wszystko się zaczyna, kiedy myślimy, że już po wszystkim. „W...

Pełny opis

„Wesele w Sorrento” to romantyczna komedia nagrodzonej Oscarem Susanne Bier z Piercem Brosnanem i Trine Dyrholm w rolach głównych.

To niepoprawnie optymistyczna opowieść o tym, że czasem wszystko się zaczyna, kiedy myślimy, że już po wszystkim. „Wesele w Sorrento” to kino gatunkowe w najczystszej postaci, niczym „Mamma Mia!”, tyle że z błyskotliwym scenariuszem, jak pisała krytyka. W efekcie powstała brawurowa opowieść ze świetnie nakreślonymi postaciami, pełna pikantnych dialogów i humoru.

„Wesele w Sorrento” opowiada o dwóch bardzo różnych rodzinach, które przyjeżdżają do pięknej willi położonej w cytrusowym sadzie nad morzem. Okazją do spotkania jest wesele, podczas którego nic nie przebiega zgodnie z planem, a zarazem wszystko zmierza do przewrotnego i radosnego finału.

„Wesele w Sorrento”, które działa jak rozgrzewający i napełniający radością balsam, od razu  po wejściu do europejskich kin stało się największym kasowym przebojem w karierze reżyserki oscarowego „W lepszym świecie” i „Tuż po weselu”.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
12

Głosów

8,5

Średnia ocena

Oceń film

play
Multimedia dla Wesele w Sorrento
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Wesele w Sorrento

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.